Winterhalter

Udostępnij artykuł
Winterhalter jest ekspertem w dziedzinie komercyjnych zmywarek przemysłowych. Doskonałe efekty gwarantowane są dzięki zmywarkom, środkom myjącym, urządzeniom uzdatniającym wodę oraz odpowiednim koszom. Winterhalter oferuje kompleksowe systemy, a poszczególne produkty charakteryzują się najwyższą ekonomiczną skutecznością i łatwością w obsłudze oraz reprezentują innowację i niezawodność w kuchni od kilkudziesięciu lat.
Winterhalter partnerem Horecanet.pl

Firma Winterhalter Gastronom GmbH została założona w 1947 roku przez Karla Winterhaltera w Friedrichshafen am Bodensee. Dziś Jürgen oraz Ralph Winterhalter, syn i wnuk założyciela, prowadzą firmę rodzinną, która zatrudnia ponad 1250 pracowników na całym świecie. Zarządzana przez właściciela rodzinna firma jest jednym z czołowych graczy w kuchennym przemyśle komercyjnym.

Na całym świecie gastronomia, restauracje fast food, hotele oraz klienci gastronomii instytucyjnej a także piekarnie i cukiernie polegają na najwyższej jakości produktów do zmywania marki Winterhalter. Centrala firmy mieści się w Meckenbeuren. Dodatkowe fabryki zostały także otworzone w Endingen w Niemczech oraz w Rüthi w Szwajcarii. Winterhalter jest reprezentowany na całym świecie w więcej niż 70 krajach przez oddziały lub partnerów handlowych.

Więcej informacji na temat firmy Winterhalter Polska jest dostępnych na stronie internetowej www.winterhater.com.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych:

Facebook: www.facebook.com/WinterhalterPolska
Instagram: www.instagram.com/winterhalter_pl
YouTube: www.youtube.com/WinterhalterPolska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.