Wkrótce otwarcie food court w Forum Gliwice

Udostępnij artykuł

W aranżacji nawiązującej do naturalnego otoczenia lokale otworzy sześciu nowych najemców gastronomicznych. – Nasz food court powstaje na podstawie projektu "Chmury". Koncepcja ta zakłada wprowadzenie do wnętrza elementów krajobrazu naturalnego. To dość niestandardowe podejście w aranżowaniu przestrzeni restauracyjnej w centrum handlowym, co wyróżnia nas na tle innych centrów w regionie – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor CH Forum Gliwice. Klienci będą mogli wybierać z oferty sześciu nowych lokali dużej i małej gastronomii. Całość ma nawiązywać do idei ekologii i tworzyć wrażenie przebywania na otwartej przestrzeni.
Rozbudowa części gastronomicznej w Forum rozpocznie się z początkiem lipca. Do dyspozycji restauratorów zostanie oddanych ponad 1500 mkw. powierzchni. Projekt zakłada wykorzystanie całej przestrzeni atrium na poziomie pierwszym oraz dwóch antresoli znajdujących się na drugim poziomie centrum. – Najemcom oferujemy nowoczesną wspólną część gastronomiczną, w pełni zaaranżowaną, z zaprojektowanymi fasadami lokali i dostępem do mediów. Jesteśmy otwarci na indywidualne sugestie i propozycje najemców. Naszym atutem są wyniki zewnętrznych badań preferencji kulinarnych mieszkańców Śląska, dzięki którym przyszli najemcy mogą upewnić się, że ich oferta gastronomiczna spotka się z zainteresowaniem klientów – dodaje Agnieszka Mielcarz.
Centrum Handlowe Forum jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na terenie Forum znajduje się m.in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz kino Cinema City.

Opublikowano: 21.04.2010
Aktualizacja: 21.04.2010