Właściciel centrum handlowego otwiera restaurację Sphinx w Szczytnie

Tym razem jest to lokal w Galerii Jurand i to inwestycja właściciela centrum. To kolejna restauracja należąca do sieci Sfinks Polska otwarta we współpracy z operatorem obiektu. W tej formule działa także Sphinx w Mińsku Mazowieckim. Od połowy maja, kiedy odmrożona została branża gastronomiczna, Sfinks otworzył już sześć restauracji, wszystkie w modelu franczyzowym i przygotowuje do uruchomienia kolejnych. 

Nowy Sphinx w Szczytnie mieści się na pierwszym piętrze Galerii Jurand, przy ul. Odrodzenia 11. Lokal dysponuje salą blisko 200 mkw., w której może gościć 120 osób. Został urządzony w typowym dla sieci Sphinx stylu. Zdobią go lampy z tykw oraz orientalne dekoracje ścienne. W restauracji nie brakuje też zieleni, która wyznacza strefy w lokalu. Restauracja kusi mieszkańców Szczytna i turystów wyborem dań inspirowanych bliskowschodnimi smakami. W menu znajdują się kultowa shoarma. Także bogaty wybór dań mięsnych, w tym steki, ryby w grilla, dania typu fit i bezmięsne. Nie brakuje także deserów i różnego rodzaju napojów. Restauracja serwuje w ciągu tygodnia specjalne menu lunchowe. Jest także przyjazna dzieciom. Oferuje specjalne menu dla najmłodszych, w lokalu można też skorzystać ze udogodnień dla małych dzieci, jak wysokie krzesełka czy przewijak.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nasze nowa restauracja w Szczytnie to propozycja na spędzenie wspólnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Zarówno dla mieszkańców Szczytna, jak i dla turystów. Galerię Jurand dzieli zaledwie pięciominutowy spacer od ruin zabytkowego zamku. Pobyt w naszej restauracji będzie można więc połączyć z relaksującym spacerem, jak również zakupami. Cieszymy się też, że kolejny właściciel centrum handlowego widzi w naszej sieci potencjał na generowanie dodatkowego ruchu w galerii i rozwijanie własnego biznesu – komentuje Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska. 

Sphinx w Szczytnie działa w godzinach 11.00-22.00 od niedzieli do czwartku. Zaś w piątki i soboty do 23:00. W niedziele niehandlowe restauracja jest czynna do 20.30. Przestrzegane są w niej wytyczne GIS oraz własne procedury higieny, czyli tzw. Antywirusowa Dziesiątka Sfinksa. W restauracji goście mogą także korzystać z cyfrowego menu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.