Wtorkowy kubełek KFC powraca

Kultowa propozycja jest ponownie dostępna w restauracjach sieci w całej Polsce. Za 14,95 zł można zjeść 14 kawałków kurczaka w panierce autorstwa Colonela Sandersa, założyciela marki KFC. Oferta dostępna jest w opcji na wynos.

W przyszłym roku słynny kubełek KFC, pełen kawałków kurczaka, będzie świętować swoje 65 urodziny. W promocyjnym kubełku znajdziemy trzy kawałki polędwiczek z kurczaka Hot&Spicy, kawałek klasycznego kurczaka Kentucky w aromatycznej panierce na bazie 11 ziół, osiem pokrytych pikantną panierką skrzydełek – Hot Wings oraz dwa kawałki polędwiczek z kurczaka – Stripsów.

Oferta Wtorkowy Kubełek jest dostępna na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Wtorkowy Kubełek, można zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji – KFC Collect. Następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji. Może to być w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymanie zamówienia prosto do swojego samochodu.

Promocja Wtorkowy Kubełek obowiązuje we wszystkie wtorki od 9 lutego 2021 r. do odwołania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.