Wypasik w odmienionej formie w Pasibusie

Udostępnij artykuł
Sieć burgerowni, wprowadza kolejne nowości do swojej oferty. Od 1 czerwca 2021 r. we wszystkich lokalach marki można skorzystać z oferty Wypasik. Obejmuje pięć mniejszych od standardowych burgerów, w odmienionej formie. Nowością jest możliwość zamiany kotleta z wołowiny na autorski kotlet warzywny lub kurczaka. 

Wypasik to szybki zestaw na mały głód, dostępny za 9,95 zł. Może on być również formą dokładki do standardowych pozycji w ofercie.

Dzięki wprowadzonym modyfikacjom Pasibus po raz kolejny wychodzi naprzeciw osobom preferującym posiłki wegańskie lub chcącym spróbować klasycznych pozycji w nowej odsłonie. Poza możliwością zamiany kotleta z wołowiny na autorski kotlet warzywny lub kurczaka, Pasibus wprowadza również dwie nowe pozycje. W ofercie Wypasik – BBQ Pasik z ogórkiem kiszonym i BBQ Sweet ze słodką, duszoną cebulką. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Oferta dostępna jest również w zestawach – dla dwojga lub większej liczby PasiZiomków – czyli specjalnych boxach sprzedawanych w dwóch rozmiarach: Duży Box (trzy burgery z oferty Wypasik) oraz Giga Box (sześć burgerów z oferty Wypasik) w zestawie z frytkami. Dodatkowo, od 1 czerwca Pasibus umożliwia zamianę frytek w boxach na autorskie nachosy lub bataty.  

Wszystkie nowości są dostępne od 1 czerwca w lokalach Pasibus, a także w dostawie na www.pasidostawa.pl.  

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 14 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 28 lokali w Polsce, w tym 10 restauracji zostało stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.