Żywiec organizuje Męskie Granie w domu

Udostępnij artykuł
Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, marka, jako sponsor trasy popularnej trasy koncertowej, razem z Onetem i Artystami zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbyło się w niedzielę, 29 marca. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagrał Sorry Boys. Kolejny koncert będzie miał miejsce 2 kwietnia o 20:15, a na domowej scenie stanie Król.

By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą grupy ATM realizującą koncerty.

Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Teraz każdy może dołączyć do oglądania, posłuchać muzyki i pomóc w leczeniu innych.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.03.2020
Aktualizacja: 30.03.2020