15. restauracja sieci Leśne Runo

Udostępnij artykuł

– Duży ruch biznesowy w kierunku Torunia, Olsztyna i granicy litewskiej, a w sezonie wakacyjnym ruch turystyczny skierowany na Mazury i Suwalszczyznę, to najistotniejsze powody, dla których zdecydowaliśmy się na otwarcie nowej restauracji przy drodze krajowej nr 15, w miejscowości Frydrychowo koło Kowalewa Pomorskiego – mówi Tomasz Sztylko, przedstawiciel sieci Leśne Runo.

– Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest tamtejsza strefa ekonomiczna, generująca ruch samochodowy w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji – dodaje Tomasz Sztylko.

Nowa placówka, jak każda restauracja Leśne Runo, umiejscowiona została przy stacji paliw – w tym przypadku – obok punktu działającego pod marką PKN Orlen. Nowy lokal stworzył 6,5 etatu pracy, w całości obsadzonych przez pobliskich mieszkańców. Restauracja dysponuje 38 miejscami we wnętrzu, utrzymanym w stylu leśnym – z drewnianymi stołami i naturalnymi elementami dekoracyjnymi w postaci bukietów suszonych kwiatów i owoców lasu.

Otwarcie nowego lokalu to nie jedyne zmiany w sieci. W ostatnich tygodniach odświeżone zostało wizualnie i poszerzone w treści menu restauracji. Ruszyła nowa odsłona strony internetowej sieci – www.lesneruno.pl, rozwija się także Fan Page sieci na społecznościowym portalu Facebook.pl.

Opublikowano: 06.08.2010
Aktualizacja: 06.08.2010