5 mln zł za dwugwiazdkowca w Mazowieckiem

Udostępnij artykuł

Hotel jest położony bezpośrednio przy głównej trasie w odległości około 80 km od Warszawy. Jest umiejscowiony na działce o powierzchni 1 ha. Budynek jest ogrodzony. Przy hotelu działa monitorowany parking. W obiekcie znajduje się około 200 miejsc noclegowych. Każdy z pokoi i apartamentów ma inny wystrój. Pokoje posiadają nowe wyposażenie, a hotel jest na bieżąco remontowany. Jak informuje właściciel, hotel ma stałych klientów biznesowych, dobry stan finansowy, a w promieniu 35 km – brak konkurencji ze strony innych obiektów noclegowych.

Glinojeckto miasto w woj. mazowieckim, w powiecie ciechanowskim. Miasto leży na zachód od Ciechanowa, na Równinie Raciąskiej nad rzeką Wkrą.

W całym województwie mazowieckim działa obecnie 177 hoteli, w tym: 11 pięciogwiazdkowców, 16 czterogwiazdkowców, 63 hotele trzygwiazkowe, 66 dwugwiazdkowych oraz 17 jednogwiazdkowych. Jak już pisaliśmy, całe województwo mazowieckie stanowi około 12 proc. potencjału skategoryzowanej bazy noclegowej w Polsce. Zgodnie z danymi mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego, na lata 2009-2012 planuje się zakończenie 51 inwestycji hotelowych, które łącznie zaoferują gościom 13465 miejsc noclegowych. Według badań firmy doradczej Hotelon, w ubiegłym roku w budowę nowych hoteli w województwie mazowieckim zainwestowano 537 mln zł.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 02.08.2010
Aktualizacja: 02.08.2010