50 lat Costa Coffee

Udostępnij artykuł
Z tej okazji marka zaplanowała szereg niespodzianek dla gości. Chodzi o specjalne oferty i zestawy oraz odświętny wygląd lokali. Sieć przygotowała również aktualizację aplikacji CostaCoffeeClub. Wraz z początkiem świętowania rusza także nowa, wiosenna kampania marki.

Wśród produktów, o które poszerzy się menu kawiarni, do odkrycia jest m.in. latte waniliowe na napoju owsianym, mangoccino czy herbata wiosenna. Fani słodkości w ofercie znajdą też tartę czekoladowo-orzechową i ciasto bananowe dostępne w promocyjnym urodzinowym zestawie z dowolną kawą klasyczną, a na lunch poleca się nowa Sałatka Wegańska z wege burgerem.

Słodki jubileusz

Costa Coffee niezmiennie od lat dostarcza gościom kawę najwyższej jakości, co więcej, marka w  tym roku świętuje swoje 50. urodziny! To będzie okres licznych niespodzianek dla wszystkich, w tym do odkrycia jest urodzinowy zestaw z Ciastem Bananowym i dowolną kawą klasyczną w promocyjnej cenie. Startuje także nowe, wiosenne menu Costa Coffee – w którym znajdziemy ulubione, standardowe smaki, ale także przepyszne nowości. Wśród napojów znajdziemy Latte Waniliowe na napoju owsianym, która pobudzi zmysły swoim zrównoważonym smakiem uzupełnionym delikatnym aromatem laski wanilii. Miłośników egzotycznych smaków na pewno zaskoczy Mangoccino – czyli kusząca fuzja słodkiego i dojrzałego mango ze świeżo parzoną kawą. Propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Wchodząc w sezon wiosenny, marka nie zapomniała też o fanach herbat. Owocowe trio w postaci malin, porzeczek i cytryny, tworzy orzeźwiający miks w nowej Herbacie Wiosennej.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

W ofercie Costa Coffee zaskoczą nas również słodkie wypieki. Wśród ciast pojawi się tarta czekoladowo-orzechowa, propozycja scalająca smak najlepszych ziaren kakao z kruchymi orzechami. Marka przygotowała też nowości lunchowe, jak Sałatka Wegańska z wege burgerem. Tomix kasz z warzywami i wegetariańskim burgerem, z dodatkiem świeżych listków mięty i charakternego sosu musztardowego.

Wszystkie produkty Costa Coffee można odkrywać odwiedzając najbliższą kawiarnię lub zamawiając je w dowolne miejsce poprzez aplikację UberEats. Marka zachęca do obserwowania ofert w aplikacji Costa  Coffee, by nie przegapić żadnego z prezentów przygotowanych dla gości z okazji obchodów 50. urodzin.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.