600 nowości w katalogu Hendi 2019

Udostępnij artykuł
W tym roku dokonano kilku istotnych zmian. Jedną z nich jest zmiana formatu. Po konsultacjach zdecydowano, że optymalnym będzie wymiar 193mm x 255mm, który jest bardzo poręczny i wygodny. Nowy katalog to przede wszystkim rekordowa ilość produktów – 4331, z czego aż 600 z nich to nowości. Bezpośrednio do ostatecznych klientów wysłano 103 tys. egzemplarzy publikacji.

Katalog do pobrania na stronie
WWW.HENDI.PL – prosimy kliknąć

Dodatkowo w nowym katalogu został ulepszony system Quick Search, który przyspiesza standardowe szukanie  nawet o 300 proc. Wprowadzono lepszą nawigację kolorystyczną oraz zastosowano bardziej spójny system wyszukiwania. To kolejne działania, które zauważalnie przyspieszą obsługę klienta oraz wybór niezbędnego asortymentu.

Z punktu widzenia klienta istotne są produkty oznaczone znaczkiem „Akcja Zysk”. Po pierwszym roku funkcjonowania tego rozwiązania, firma ocenia go bardzo pozytywnie. Postanowiono więc trochę rozszerzyć tę ofertę oraz zmienić nazewnictwo na „TWÓJ ZYSK”, wskazując przy tym na korzyści, które z tej wyjątkowej oferty czerpie klient.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.03.2019
Aktualizacja: 21.03.2019