88-proc. obłożenie w Platinum Residence

Udostępnij artykuł

– Goście Platinum Residence świadomie wybierają rezydencję szukając alternatywy dla klasycznego hotelu. Goście przyjeżdżają najczęściej w celach służbowych, zarówno na krótkie pobyty, jak i wielomiesięczne kontrakty. Dzięki obecności na takich portalach rezerwacyjnych, jak Expedia, Booking czy HRS istnieje możliwość dokonania rezerwacji z każdego zakątka świata – podaje biuro prasowe Platinum Residence.

Platinum Residence to 140 kompletnie wyposażonych apartamentów o powierzchni od 37 do 100 mkw. urządzonych w pięciogwiazdkowym standardzie. Goście korzystają z takich usług, jak sprzątanie, prywatny parking, usługi concierge’a czy bezpłatny wstęp do Holmes Place Fitness Club, spa sygnowanego marką Thalgo oraz restauracji w hotelu Hilton. Mieszkańcy mają także zapewniony bezpłatny dostęp do internetu.

Apartamenty – w zależności od wielkości – posiadają aneks kuchenny lub pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami AGD. Do podstawowego wyposażenia należy także sejf, telefon, telewizor z pakietem telewizji kablowej, odtwarzacz DVD oraz kuchnia mikrofalowa. Ceny za dwuosobowy apartament rozpoczynają się od 65 euro za dobę (m.in. na portalu HRS).

Właścicielem kompleksu jest Platinum Residence Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Opublikowano: 28.06.2010
Aktualizacja: 28.06.2010