Akcja promocyjna Mercure Warszawa F. Chopin

Udostępnij artykuł

Dla gości hotelu przygotowano promocję „Chopinowskie noce i dnie”. Jest to specjalny pakiet z Urodzinowym Menu Chopinowskim na lunch. W pokoju czeka powitalny poczęstunek, a w hotelowej restauracji można zamówić specjalne potrawy.

W karcie co tydzień pojawia się nowa propozycja urodzinowego zestawu stworzonego na podstawie zapisków kompozytora o jego ulubionych potrawach. Wśród dań są między innymi: staropolski żur robiony na chlebowym zakwasie podany z jajkiem i białą kiełbasą oraz akord z czekoladowego placka z duszonymi wiśniami i bitą śmietaną. Dodatkowo szef cukierni przygotowuje dekoracje z czekolady – fortepian i popiersie Chopina. W hotelowym barze do dyspozycji gości jest fortepian, na którym mogą grać utwory kompozytora.

W lobby hotelu Mercure stoi popiersie kompozytora, a zaraz obok witryna mu poświęcona. Na terenie całego obiektu powieszono jego portrety. Ponadto w recepcji można wykupić wycieczki do Żelazowej Woli „Śladami Fryderyka Chopina” oraz uzyskać informacje o recitalach utworów kompozytora.

Trzygwiazdkowy hotel Mercure Warszawa Fryderyk Chopin dysponuje 250 klimatyzowanymi pokojami, w tym ośmioma przestronnymi apartamentami. Zaplecze konferencyjne obejmuje dziesięć sal.

Opublikowano: 28.06.2010
Aktualizacja: 28.06.2010