Al dente by Makarun Premium już otwarte w Nowych Czyżynach

Udostępnij artykuł
Krakowskie centrum handlowe poszerza ofertę gastronomiczną. Lokal działający pod szyldem Al dente by Makarun Premium dostępny jest dla klientów od 25  sierpnia br.
dav

Współpraca z największą siecią spaghetterii w Polsce to kolejny krok w kierunku stworzenia w Nowych Czyżynach ciekawego miejsca na kulinarnej mapie dzielnicy i nie tylko, chętnie odwiedzanego przez fanów kultury foodie.  Al Dente by Makarun Premium wzbogaci i zdywersyfikuje segment gastronomii naszego centrum, w którym obecnie znajduje się 12 restauracji, kawiarni oraz punktów gastronomicznych mówi Karolina Nitowska, leasing manager Newbridge Poland.

W menu nowo otwartego lokalu znaleźć można różne rodzaje makaronów z sosami. Nie zabraknie także opcji dla wegan i wegetarian oraz napojów. Marka dba o to, aby serwowane potrawy oparte były na składnikach najwyższej jakości i nie zawierały konserwantów. Dlatego przy ich przyrządzeniu stosuje sprawdzone i certyfikowane produkty, m.in. wysokogatunkowe makarony z pszenicy Durum oraz pomidory sprowadzane z Włoch.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowe Czyżyny są kolejną, dziewiątą z kolei lokalizacją popularnej sieci spaghetterii w Krakowie. Oprócz tego, Al Dente by Makarun Premium posiada swoje punkty w innych, największych miastach w Polsce m.in. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, ale także w Dubaju oraz Stanach Zjednoczonych.

Klienci nowej spaghetterii mogą zarówno jeść na miejscu, jak również zamawiać na wynos i z dostawą.

Oprócz debiutującego właśnie Al dente by Makarun Premium, w krakowskim obiekcie od lat działają zarówno zagraniczne sieci np. restauracja KFC czy Domino’s Pizza, jak i krajowe oraz lokalne koncepty takie jak Olimp, Kawiarnia Nakielny, Cukiernia Krakowskie Wypieki, Piekarnie Awiteks i Buczek, Lodolandia, czy Silver Dragon, Wasabi, Sevi Kebab, New York Hot Dog i Hindus Indian Food.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 26.08.2021
Aktualizacja: 26.08.2021