AmRest dostarczył ponad 7 tys. darmowych posiłków do szpitali

Udostępnij artykuł
Operator sieci restauracji KFC, Pizza Hut, Burger King  oraz kawiarni Starbucks, od tygodnia zapewnia bezpłatne dania dla personelu szpitali w kilkudziesięciu miastach w Polsce, by wesprzeć medyków zaangażowanych w walkę z koronawirusem.

Do tej pory firma przekazała ponad 7 tys. posiłków. AmRest dostarcza kubełki KFC, pizze, burgery oraz kawę i desery do 50 placówek, w tym szpitali zakaźnych m.in. w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Dostawy odbywają się w sposób bezkontaktowy. By wyrazić wdzięczność i dodać otuchy w tym wymagającym czasie, pracownicy restauracji i kawiarni dodają odręcznie pisane na opakowaniach życzenia, a także słowa uznania dla personelu medycznego.

W środę 18  marca firma nawiązała partnerstwo strategiczne z #WzywamyPosiłki. To inicjatywa obywatelska łącząca restauracje z pracownikami służby zdrowia, którzy od dwóch tygodni walczą z pandemią koronawirusa. Partnerstwo AmRest i #WzywamyPosiłki pozwoli na dotarcie do nowych placówek, a tym samym na zwiększenie skali pomocy.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.03.2020
Aktualizacja: 24.03.2020