Arche Dwór Uphagena Gdańsk nominowany do World Travel Award 2023

Udostępnij artykuł

Arche Dwór Uphagena Gdańsk został nominowany do grona najlepszych hoteli miejskich „Poland’s Leading City Hotel” podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu World Travel Awards 2023.

Arche Dwór Uphagena Gdańsk - World Travel Award 2023

Nominacje i nagrody konkursowe World Travel Award zostały przez media światowe i “The Wall Street Journal” określone jako “The Oscars of The Travel Industry”. Wyjątkowo staranny wybór nominowanych podkreśla także slogan konkursu: “Travel Excellence Guaranteed”. Nagroda World Travel Award została ustanowiona w 1993 roku w celu uznania, nagrodzenia i uczczenia znaczących osiągnięć we wszystkich sektorach światowej turystyki. Branża turystyczna uważa konkurs za wyraz najwyższego uznania, jakie może otrzymać markowy produkt czy usługa w tej branży.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni nominacją Dworu Uphagena w konkursie World Travel Awards. Jestem dumny z tej prestiżowej nominacji, która jest dowodem uznania dla jakości i standardów świadczonych usług w naszym obiekcie przez nasz cały zespół.  Nominacja w tak renomowanym konkursie jest niezwykle cennym wyróżnieniem i motywacją dla mojego zespołu, aby nadal dążyć do doskonałości – mówi Artur Trukawiński, dyrektor Hotelu Dwór Uphagena w Gdańsku

Eksperci z branży turystycznej przyznający nominacje brali pod uwagę jakość, unikalny charakter i komfort, jakie oferujemy naszym gościom. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane przez ekspertów z branży i że jesteśmy uwzględnieni w gronie nominowanych obiektów w Polsce. Zachęcamy wszystkich, którzy odwiedzą Gdańsk, aby zatrzymali się w Dworze Uphagena i doświadczyli niepowtarzalnego uroku tego miejsca – mówi Agnieszka Korniluk, dyrektor sprzedaży & marketingu, Arche Dworu Uphagena w Gdańsku.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

Do kategorii “Poland’s Leading City Hotel” nominowane zostały: Arche Dwór Uphagena Gdańsk, Crowne Plaza Warsaw – The HUB, Hotel Bellotto, Hotel Saski Krakow – Curio Collection by Hilton, Raffles Europejski Warsaw, Sofitel Warsaw Victoria i The Westin Warsaw

Finalistów i zwycięzców wyłoni grono międzynarodowych ekspertów w dniu 29 września podczas oficjalnej gali w Batumi w Gruzji.  Kapituła konkursu szczegółowo przeanalizuje i oceni nominowane obiekty pod kątem innowacyjności, oferty, jakości usług oraz poziomu zadowolenia gości.

Arche Dwór Uphagena Gdańsk oferuje swoim gościom nie tylko luksusowy komfort, ale także niezapomniane doświadczenia związane z historią i atmosferą Gdańska. Jesteśmy dumni z naszego miejsca wśród nominowanych obiektów i chętnie dzielimy się naszym gościnnym duchem z odwiedzającymi nas turystami i podróżnikami – Ewelina Szutta, Zastępca dyrektora sprzedaży i marketingu, Arche Dwór Uphagena w Gdańsku.

O Arche Dwór Uphagena Gdańsk

To kompleks składający się z 18-sto wiecznego dworu i starego szpitala, który został zakupiony przez Grupę Arche w 2015 roku, a następnie zrewitalizowany i przystosowany do celów hotelowo-konferencyjnych. W obiekcie znajduje się 256 pokoi i apartamentów, które mogą pomieścić do 500 osób.   Najstarsza część Dworu to 222-letnia letnia rezydencja dawnego gdańskiego kupca Uphagena, w której znajdują się ekskluzywne apartamenty rodziny Uphagenów z odkrytymi 18-to wiecznymi freskami.

Hotel dysponuje strefą saun & spa, oraz stylowym zapleczem konferencyjnym składającym się z siedmiu sal z nowoczesnym, multimedialnym wyposażeniem, którego łączna powierzchnia to 450 m.kw

Arche Dwór Uphagena Gdańsk jest częścią kolekcji obiektów hotelowych Grupy Arche.

Źródło: Arche Dwór Uphagena Gdańsk

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.08.2023
Aktualizacja: 02.08.2023