Berlin Döner Kebap rozwija kanał delivery

Udostępnij artykuł
Wprowadzenie dostaw poprzedzone zostało kilkumiesięcznymi testami w Szczecinie. Jak mówi Sławomir Rogowski, właściciel marki Berlin Döner Kebap, było to konieczne, aby upewnić się, że jakość produktu oferowanego w tym kanale odpowiadać będzie standardom sieci.  Z oferty mogą korzystać także mieszkańcy Poznania, Gdańska, Krakowa i Gorzowa. Wkrótce do tego grona dołączy Łódź i Zabrze.

– Dzięki przeprowadzonym testom możemy sprawnie wdrożyć usługę dostawy w kolejnych miastach. Do końca 2019 roku planujemy uruchomić kanał dostaw w każdym mieście, w którym znajdują się nasze restauracje – dodaje Sławomir Rogowski.
Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl.

– Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach – wyjaśnia Rogowski. – Dzięki temu, to klientom pozostawiamy ostateczny wybór sposobu zamawiania naszych dań.
– Z naszych analiz wynika, że nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, dlatego rozwijamy także ten kanał realizacji zamówień – podkreśla Sławomir Rogowski.

Rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LUTY – MARZEC 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.04.2019
Aktualizacja: 10.04.2019