Bydgoszcz: pościel i dekoracje do hotelu Zawisza

Udostępnij artykuł

Do hotelu dostarczone zostaną m.in.: kołdry, poduszki, prześcieradła, poszwy, narzuty na łóżka, rolety rzymskie, zasłony, firany, karnisze. Akcesoria te mają być dostosowane do standardu trzech gwiazdek (obecnie hotel jest obiektem jednogwiazdkowym, ale będzie starał się o zmianę kategoryzacji). Montaż ma zostać ukończony na przełomie sierpnia i września 2010 roku. Termin składania ofert mija 12 lipca br.

W nowym skrzydle hotelu znajdzie się m.in.: sześć apartamentów, 44 pokoje dwuosobowe oraz 25 pokoi trzyosobowych, lobby bar i patio.

Hotel Zawisza znajduje się na terenie kompleksu sportowego Zawisza – w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek". Obecnie oferuje 45 pokoi. W obiekcie działają m.in.: restauracja Zawisza, restauracja Olimpijska, ośrodek odnowy biologicznej i rehabilitacji (do dyspozycji są m.in.: sauna na podczerwień, sauna fińska, hydromasaż, bicze wodne oraz masaż klasyczny). W hotelu działa także centrum konferencyjne, które zostało oddane do użytku w lipcu 2008 roku. Dysponuje ono klimatyzowanymi salami z pełnym zapleczem multimedialnym, nagłośnieniem i dostępem do internetu oraz kompleksem mniejszych sal przeznaczonych na szkolenia i mniejsze kursy. Właścicielem obiektu jest Urząd Miasta w Bydgoszczy.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 05.07.2010
Aktualizacja: 05.07.2010