Carrefour Polska Sponsorem Głównym XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Jedna z największych omnikanałowych sieci handlowych w Polsce, która zarządza obecnie blisko 900 sklepami w 5 różnych formatach, została Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw. Podczas konferencji zaprezentuje swoją aktualną ofertę, spotka się z kilkudziesięcioma kupcami z niezależnych sieci i największych koncernów w Polsce, a także weźmie udział w konkursie Supplier of the Year 2019. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Carrefour Polska to jedna z największych omnikanałowych sieci handlowych w Polsce, która zarządza obecnie blisko 900 sklepami w 5 różnych formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Najbardziej dynamicznie rozwijającym się formatem Carrefour są sklepy osiedlowe. Na koniec 2018 roku, w ramach 3 oferowanych przez Carrefour konceptów: Carrefour Express Convenience, Carrefour Express Minimarket oraz Globi, działało w Polsce ok. 600 placówek handlowych, prowadzonych przez niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy są franczyzobiorcami sieci.

Carrefour od lat dynamicznie inwestuje w rozwój swojej franczyzy, wprowadzając do niej liczne innowacje oraz nowe koncepty sklepów. Dzięki dużej rozpoznawalności marki, sprawdzonej logistyce i skutecznym działaniom marketingowym, Carrefour może zaoferować swoim partnerom ofertę, która zapewni im stały dopływ klientów i pozwoli na zwiększenie dochodowości ich biznesu.

Najnowszym z konceptów franczyzowych Carrefour, jest wprowadzony we wrześniu 2018 r., nowy model sklepu franczyzowego – Carrefour Express Convenience z pomarańczowym logo, przeznaczony dla właścicieli stacji paliw. Ten nowy koncept łączy największe atuty osiedlowego sklepu spożywczego i sklepu na stacji paliw.

Sieć dostarcza partnerowi niezbędne wyposażenie sklepu, identyfikację wizualną oraz wybrany asortyment produktów. W stałej ofercie sklepu, w zależności od jego wielkości, znajduje się do 400 do 800 artykułów, których najczęściej poszukują klienci stacji paliw. Wraz z ofertą produktową, w zależności od potrzeb, Carrefour oferuje również szeroką paletę usług, m.in. hot dogi, ekspres do kawy czy dania gotowe „food to go”, których najczęściej poszukują podróżni.

Wszystkie elementy nowego konceptu zostają dopasowane do wielkości lokalu znajdującego się na stacji oraz do jego lokalizacji: osiedlowej lub tranzytowej, znacząco zwiększając atrakcyjność całej stacji oraz jej dochodowość. Obecnie w tym nowym koncepcie działa już w Polsce ponad 30 sklepów otwartych we współpracy z 3 operatorami stacji paliw. Sieć prowadzi rozmowy z kolejnymi operatorami stacji paliw, a także poszukuje do współpracy właścicieli pojedynczych stacji w atrakcyjnych lokalizacjach.

 

XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019 odbędzie się już 18 marca w Warsaw Marriott Hotel. Wieloletnią tradycją wydarzenia jest, że to tylko tu, raz w roku, spotykają się nie tylko najważniejsi przedstawiciele największych koncernów w osobach prezesów, dyrektorów i kupców, ale także niezależni właściciele stacji paliw z całej Polski. Forum towarzyszy uroczysta kolacja z Galą konkursów STACJA BENZYNOWA ROKU 2019 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

Uwaga! To jedyne w Polsce spotkania w formule Business Speed Dating z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Dotychczas już ponad 20 marek (większość na wyłączność) potwierdziło udział w Business Speed Dating podczas XIX FORUM PETROTREND 2019.
Oto tylko niektóre z nich: PKN Orlen, Lotos, Shell Polska, BP Polska, Circle K Polska, Amic / Lukoil, Huzar PSP, Moya / Anwim, Avia / Unimot, Slovnaft Partner, Total Polska, Grupa Delfin, Dyskont Paliwowy Citronex, Nova Oil, Apexim AB, Arge… CDN.

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już dziewiętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2019;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli stacji niezależnych,
– prezesów, członków zarządów, dyrektorów w sieciach i koncernach paliwowych,
– kupców – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje, inwestycje itd.,
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.02.2019
Aktualizacja: 18.02.2019