Cassubia na Helu z odnowionymi wnętrzami czeka na turystów

Udostępnij artykuł
Obiekt wchodzi w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego. Dysponuje 54 w pełni wyposażonymi pokojami w zupełnie nowej odsłonie.

To już jest zupełnie inna, nowoczesna Cassubia. Ma realną szansę na wzmocnienie swojej pozycji wśród obiektów turystycznych zlokalizowanych na Półwyspie Helskim. Stawiamy na polskie produkty oraz usługi. Przede wszystkim chcemy promować ten najpiękniejszy region w Polsce. Mamy nadzieję że nowa, zmodernizowana Cassubia pozwoli naszym gościom na spędzenie sezonu wakacyjnego w komfortowych warunkach. Nadmorskie elementy wystroju umilą pobyt i będą pozytywnie wpływać na ich samopoczucie – podkreśla Michał Szopa, kierownik obiektu Cassubia.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij aby się zapoznać <<

Najważniejszą przemianę przeszły piętra z pokojami gościnnymi – łącznie 54 pokoje. Charakteryzują się stonowaną kolorystką, minimalizmem oraz lokalnymi dekoracjami. Kolorystyka w tonacjach jasnych, pastelowych nawiązuje do morza, piasku oraz błękitu nieba. Natomiast, duże gładkie płaszczyzny ścian stanowią tło dla wielu elementów dekoracyjnych, takich jak wiosła, grafiki, czy wezgłowie. Tworzą dopełnienie nadmorskiego charakteru wnętrza.

Wzór graficzny oraz kolor wykładziny to autorskie opracowanie dedykowane do wnętrz obiektu Cassubia. Tematyka grafiki nawiązuje do mapy Helu, jego położenia względem półwyspu oraz występujących gatunków zwierząt. Natomiast beżowy kolor odnosi się do barw plaży i piasku.

Obiekt znajduje się w samym środku Helu. Miasta położonego w najdalej wysuniętej krawędzi Mierzei Helskiej, otoczonej wodami Morza Bałtyckiego. Lokalizacja to miejsce dla turystów, którzy cenią sobie piesze wędrówki brzegiem morza. Także aktywny wypoczynek w postaci wycieczek rowerowych, czy sportów wodnych. Większość lokalnych atrakcji, takich jak port rybacki, główny deptak miasta, fokarium oraz port jachtowy z nowoczesną mariną, usytuowana jest w pobliżu Cassubii.

ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.