Chairconcept: współpraca z hotelem Dyplomat

Udostępnij artykuł

Hotel dysponować będzie pokojami i apartamentami urządzonymi tematycznie (np. w stylu angielskim, francuskim i rosyjskim). Dodatkowo w obiekcie znajdą się także: restauracja z salą bankietową, kawiarnia, klub nocny, zaplecze konferencyjno-biznesowe oraz salon urody. Chairconcept dostarczył do obiektu różne modele sof, foteli oraz krzeseł.

Czterogwiazdkowy Dyplomat będzie pierwszym tak wysoko skategoryzowanym hotelem w Olsztynie. Z danych MSiT wynika, że w tym mieście działa obecnie 14 hoteli, w tym: siedem trzygwiazdkowych, cztery dwu- i trzy jednogwiazdkowe.

Chairconcept współpracuje z różnego rodzaju obiektami użyteczności publicznej, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy i świata. Wśród krajowych hoteli i restauracji, które wyposażone są w meble firmy znajdują się m.in.: Qubus w Łodzi, Krakowie i Kielcach, hotel Poleski w Krakowie, Holiday Inn w Warszawie, hotel Arsen we Władysławowie, Baltic Park w Świnoujściu, stołeczny Marriott, hotel Ikar w Kołobrzegu, Solaris w Toruniu, restauracja Domoteka w Warszawie, Figaro w Szczecinie, Hossa w Kołobrzegu, Spodek w Katowicach, Askana w Gorzowie Wlk., Forte i Pinezka w Toruniu oraz kilka galerii handlowych na czele z poznańskim Starym Browarem i Galerią Krakowską.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 28.06.2010
Aktualizacja: 28.06.2010