Cieszyn: nowe pokoje w hotelu Liburnia

Udostępnij artykuł

Do dyspozycji gości są pokoje: dwuosobowe (standard i de luxe) oraz studia. Wszystkie posiadają własną łazienkę z wanną lub prysznicem, klimatyzację, telewizor, telefon oraz dostęp do internetu. Cena za dobę w pokoju dwuosobowym kształtuje się na poziomie 170-270 zł (wliczone jest śniadanie).

Hotel Liburnia posiada także klimatyzowaną salę restauracyjną, która jest w stanie pomieścić ponad 120 osób oraz świadczy usługi cateringowe we wskazanym miejscu. Oferowane są dania kuchni regionalnej i międzynarodowej (m.in. pizza przygotowywana w oryginalnym piecu opalanym drewnem). W obiekcie mieści się również sala konferencyjna o powierzchni 352 mkw. mogąca pomieścić ponad 200 osób (istnieje możliwość podzielenia sali na dwie mniejsze 250 mkw. i 100 mkw.). Wynajem sali to koszt około 700-900 zł.

Obiekt położony jest u podnóża Beskidów, w pobliżu ośrodków turystycznych takich jak: Wisła oraz Ustroń. Właścicielem hotelu jest Felbud Spółka z o.o.

Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że w Cieszynie działają obecnie cztery hotele. Oprócz trzygwiazdkowego – Liburnia, w mieście działa po jednym: jedno-, dwu- i trzygwiazdkowcu. W całym województwie śląskim funkcjonuje około 159 hoteli.
 

Opublikowano: 14.07.2010
Aktualizacja: 14.07.2010