Cofix z nowym lokalem w Warszawie

Udostępnij artykuł

Przy Nowym Świecie 46 zadebiutowała kolejna kawiarnia międzynarodowej sieci. To już szósty lokal marki w stolicy, a ósmy w Polsce. W planach do końca roku pozostało jeszcze dziewięć punktów.

Cofix stawia na dynamiczny rozwój w Polsce. Na świecie posiada ponad 350 kawiarni. W swoim portfolio posiada zarówno małe lokale bazujące na idei „grab’n’go”, z rozbudowaną ofertą streetfoodową, jak i klasyczne kawiarnie z komfortową strefą dla gości.

Kawiarnia przy Nowym Świecie znajduje się w zabytkowej kamienicy. Do dyspozycji gości są dwa poziomy. Znajdziemy tu charakterystyczne dla sieci neony, a także aranżacje roślinne, pasujące do nowoczesnej wersji stylu boho. Na dole znajduje się strefa barowa z designerskim ekspresem do kawy. Kierując się schodami na górę widzimy nie tylko więcej zielonych sufitów, lecz również jeszcze więcej murali. Ściany zaprojektowane jako kompozycja komiksowych grafik. Prezentują roślinę kawy wraz z owocami, którym ramy nadają drewniane lamele, również płyty z betonu architektonicznego.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Na piętrze główny akcent graficzny stanowi humorystyczne nawiązanie do lokalizacji – gdzie napis #CofixNowyŚwiat widnieje tuż obok kosmonauty delektującego się filiżanką kawy. Autentyczności, a także sznytu nadaje fakt, że murale zostały naniesione na ściany ręcznie, dzięki uzdolnionej baristce pracującej w jednej z kawiarni Cofix. Na piętrze znajdziemy klasyczne stoliki, kącik z lożami, a także sofy oraz przytulne fotele-uszaki! W sumie lokal zajmuje blisko 140 mkw. Celebracji z okazji otwarcia lokalu towarzyszy promocja 1+1 w prezencie (kawa).

Jesteśmy zachwyceni nowym lokalem, pod względem wystroju, ergonomii, lokalizacji. Wierzymy, że będzie chętnie odwiedzany przy naszych gości. Niezależnie od pory roku. Widzimy, że nasz koncept zdobywa coraz szersze grono wiernych fanów. Stąd przyspieszamy organizacyjnie – na realizację czekają już kolejne koncepty własne i franczyzowe, w kilku miastach Polskikomentuje Błażej Małoszuk, dyrektor zarządzający Cofix Polska.

Na najbliższe tygodnie są już zapowiedziane otwarcia kolejnych kawiarni sieci Cofix w Warszawie.  W związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce, jak również w pozostałych krajach europejskich, właśnie w Warszawie jest rozbudowywane centrum szkoleniowo-zarządcze sieci.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.08.2022
Aktualizacja: 25.08.2022