Costa Coffee na święta: kula śnieżna i atrakcje w przestrzeni miejskiej

Udostępnij artykuł

Kubek rozgrzewającej kawy, świąteczny klimat i kraina zamknięta w szklanej kuli. W tym roku Costa Coffee od 2 grudnia zaprasza do baśniowego świata w specjalnie przygotowanej strefie Costa Coffee przy Złotych Tarasach w Warszawie.

Tegoroczne święta w Costa Coffee to zimowe przyprawy, czekolada i owoce zanurzone w rozgrzewających napojach i ciastach. W kawiarniach w całej Polsce poczuć można już magię świąt, ale prawdziwe cuda dzieją się w zimowej strefie Costa Coffee przy Złotych Tarasach w Warszawie. To właśnie tam od 2 do 24 grudnia marka Costa Coffee ogrzewa święta przy pomocy magicznej kuli śnieżnej.

Costa Coffee ponownie wychodzi ze swoich kawiarni do przestrzeni miejskiej, dając się jeszcze bliżej poznać mieszkańcom i gościom stolicy. Zapraszamy do naszego baśniowego świata, zamkniętego w kuli śnieżnej, do którego można wejść, poczuć klimat świąt i… zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dla naszych gości przygotowaliśmy też szereg atrakcji  świątecznych w naszej strefie przy Złotych Tarasach. Chcemy, aby okres oczekiwania na ten najbardziej rodzinny i magiczny czas w roku upłynął w atmosferze radości i dzielenia się tym, co najlepsze: dobrym smakiem i miłością mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Commercial  Marketing Director w Costa Coffee.

Antoine Azaïs, Marcin Przybysz, Restauracja EPOKA

W weekend 3-4 grudnia strefa Costa Coffee zaprasza na rozgrzewające degustacje kawy. Od wtorku 6 grudnia wystartuje tam akcja Bombka za Kubek – wystarczy kupić kawę na wynos, a po wypiciu napoju pusty kubek wymienić przy kuli na choinkową ozdobę w kształcie świątecznego kubka. To dopiero początek świątecznych atrakcji, które dla klientów przygotowała marka w swojej strefie. Przez cały okres funkcjonowania strefy na klientów czekać też będą zniżki na zimowe wizyty w kawiarniach. Aby otrzymać 20-procentowy rabat na klasyczną kawę lub herbatę, wystarczy wejść do kuli i zrobić sobie zdjęcie. Akcja potrwa do końca grudnia. Święta to też kolędowanie. Aby w pełni poczuć magię świąt warto wybrać się 20 grudnia na kawowe karaoke, które będzie finałowym wydarzeniem w strefie przy Złotych Tarasach w Warszawie.

Świąteczne atrakcje oraz kula śnieżna pod Złotymi Tarasami, do której można wejść i robić sobie zdjęcia, dostępne będą dla gości od 2 do 24 grudnia.

Okres świąteczny w Costa Coffee to czas szczególny. Kawiarnie zmieniają nie tylko menu, lecz także wystrój, w których dominują bożonarodzeniowe dekoracje. Od 21 listopada napoje serwowane są w kultowych już, świątecznych kubkach ze świątecznymi postaciami „Costa characters”. Ponadto można już kupić w całości na wynos ulubione ciasta świąteczne. Od 1 grudnia w aplikacji rozpoczęło się wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia dzięki kalendarzowi adwentowemu, w którym każdego dnia ukryte są superpromocje. A dla tych, którzy poszukują prezentów świątecznych, Costa Coffee jak co roku przygotowała świąteczne zestawy prezentowe oraz karty podarunkowe.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Costa Coffee

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 13.12.2022
Aktualizacja: 13.12.2022