Costa Express i Shell ze wspólnym programem lojalnościowym

Udostępnij artykuł
Specjalna akcja dedykowana jest szczególnie kierowcom, którzy regularnie kupują kawę podczas przystanku w podróży. Od kwietnia br. klienci stacji Shell za zakup kawy otrzymują naklejki, za które mogą odbierać darmową kawę Costa lub deli by Shell.

Na czym polega? Klienci stacji paliw będą otrzymywać dwie naklejki za zakup kawy Costa Express oraz jedną za deli by Shell. Po uzbieraniu siedmiu naklejek Costa Express lub pięciu deli by Shell, klient odbiera odpowiednio darmową kawę Costa Express lub deli by Shell. Karty lojalnościowe na naklejki można odbierać na stacjach paliw Shell oraz w kawiarniach Costa Coffee.

Owocna współpraca Costa Express, która w naszym kraju dysponuje siecią ok. 370 kawomatów oraz wiodącego koncernu paliwowego Shell trwa już od kilku lat. Obie marki stale podwyższają jakość i poziom obsługi klientów, dostosowując się do wymagającego rynku usług w podróży. Kierowcy odwiedzjący stacje Shell mogą korzystać z różnorodnej i kompleksowej oferty kawowej dostępnej w najnowszej generacji kawomatach Costa Express.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.04.2019
Aktualizacja: 10.04.2019