Country Manager Poland MAX Premium Burgers: Ważna jest odpowiedzialność społeczna

Komentuje Jerzy Jakubiak, Country Manager Poland MAX Premium Burgers
[SPECJALNIE DLA NAS] Żyjemy w czasach, w których konsumenci są coraz bardziej świadomi, dlatego też najważniejszym kryterium wyboru, i tym samym kierunkiem rozwoju dostawców w 2020 roku, będzie według nas szeroko rozumiana jakość. I to nie tylko jakość produktów, ale również jakość oferowanych usług – szybkość i terminowość dostaw, szeroki wybór towarów, możliwość dowozu produktów oraz zaangażowanie partnera w ochronę środowiska. Ten ostatni punkt będzie naszym zdaniem szczególnie istotny i może stanowić podstawę do budowania przewagi konkurencyjnej na tym rynku.

Obecnie możemy wyróżnić dwa podstawowe trendy wpływające na rozszerzanie się rynku dostawców żywności w naszym kraju. Po pierwsze, lokalność – produkty dostarczane gastronomii muszą być na najwyższym poziomie, dlatego coraz częściej stawia się na lokalnych dostawców, którzy specjalizują się w danej dziedzinie. Dzięki temu mamy pewność, że towar będzie spełniał nasze oczekiwania i gości. Kolejnym bardzo ważnym trendem, o którym już wspominałem, jest odpowiedzialność społeczna. W dobie dzisiejszych czasów, nie tylko istotne jest jak żywność smakuje, lecz także w jaki sposób jest produkowana, pakowana, przechowywana i transportowana. W MAX Premium Burgers stawiamy na dostawców świadomych i odpowiedzialnych, którzy tak jak my szczególną uwagę przywiązują do dbania o naszą planetę

Podstawowymi i najważniejszymi cechami, które cenimy u dostawców zdecydowanie są profesjonalizm, terminowość oraz jakość dostarczanych produktów. Kluczowa jest także elastyczność dostawców. Potencjalni dostawcy powinni podążać za rozwojem rynku, zwracać uwagę oraz inicjować nowe działania. My, jako sieć restauracji, nie możemy sobie także pozwolić na nagłe skoki cen surowców, dlatego kluczowe jest dobrze zaplanowana strategia zakupowa, która pozwoli na bezkonfliktową współpracę z dostawcą. Poza tymi elementami, dla MAXa, jako firmy odpowiedzialnej społecznie, bardzo ważne jest również to, aby nasi dostawcy podzielali przyświecającą nam misję, jaką jest serwowanie pysznych burgerów w sposób zrównoważony, dla dobra naszej planety.

Komentarz powstał na potrzeby:
RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.