CWS-boco Polska otwiera nowy zakład pralniczy

Udostępnij artykuł

27 maja 2010 r. została zawarta pomiędzy CWS-boco Polska a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości umowa o dofinansowanie projektu "CWS-boco Efficient Line – wprowadzenie innowacyjnej technologii w branży pralniczej".

– Zastosowanie technologii „Efficient Line” w zasadniczy sposób przyczyni się do wzmocnienia konkurencyjności przedsiębiorstwa na polskim rynku oraz do pozyskania nowych klientów. Jest to rozwiązanie, które stanowi unikalne połączenie innowacyjnych tunelowych maszyn pralniczych oraz technologii CleanRoom, pozwalającej na osiągnięcie niedostępnej obecnie na polskim rynku mikro-czystości o klasie cztery. Koncepcja innowacyjnej technologii pralniczej obejmuje wykorzystanie nowoczesnych, wysokowydajnych, energooszczędnych maszyn i urządzeń w połączeniu z nowatorską organizacją zakładu, która opiera się na zoptymalizowanym przepływie odzieży przez proces technologiczny – informuje firma.

Koncepcja wpłynie na efektywność procesu i poprawę współczynnika produktywności zakładu pralniczego. Ponadto wykorzystanie technologii CleanRoom pozwoli firmie CWS-boco Polska na obsługiwanie przedsiębiorstw z sektora elektronicznego i farmaceutycznego. Powierzchnia nowego zakładu pralniczego wyniesie łącznie 3 300 mkw. z czego 2 800 mkw. będzie przeznaczone na produkcję. Firma chce stworzyć nawet do 70 nowych miejsc pracy, co będzie oznaczało, że CWS-boco Polska stanie się jednym w największych pracodawców w gminie Międzyrzecze.

CWS-boco specjalizuje się w usłudze wynajmu i serwisu kompleksowych rozwiązań z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, w obiektach komercyjnych i publicznych.
 

 

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010