Cztery gwiazdki dla hotelu President

Udostępnij artykuł

– Standard wyposażenia przewyższa wytyczne dla czterech gwiazdek – pokoje na dwóch z czterech pięter są klimatyzowane, a wszystkie one wyposażone są w minibary i sejfy elektroniczne. Szczególny charakter zabytkowego hotelu i jego 115-letniej tradycji świadczenia usług hotelowych oraz przyznane właśnie czwartej gwiazdki sprawiają, że staje się on doskonałym przykładem tworzącej się w Polsce grupy hoteli butikowych – czytamy w komunikacie prasowym.

– Decyzja Urzędu Marszałkowskiego potwierdza nasze starania w doprowadzeniu hotelu do świetnej formy, nie tylko samego budynku, ale produktu jako takiego, czyli sumy korzyści dla naszego gościa. Dumni jesteśmy przede wszystkim z postawy naszego personelu – podkreśla Maria Makal-Młynarska, dyrektor obiektu.

W tym roku przed hotelem uruchomiono – powracając do dawnej tradycji – letni ogródek gdzie serwuje się specjały takie jak domowy sok z kwiatów czarnego bzu oraz herbatę z domową konfiturą z pigwy i kumkwatu. We wrześniu na terenie hotelu otwarte zostanie centrum odnowy – Welness Organic, poszerzające dodatkowo ofertę hotelu o usługi fryzjerskie oraz zabiegi na twarz i ciało.

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu, Ewelina Legierska-Drewniak zapewnia, że decyzja kategoryzacyjna nie spowoduje podwyższenia cen pokoi. – Znamy rynek i wiemy, jaki poziom cen jest realny i akceptowalny przez naszych gości. Planujemy natomiast dodanie kilku kolejnych, dodatkowych usług dla naszych gości, co pozwoli nam zwiększyć zyski – dodaje.
 

Opublikowano: 23.07.2010
Aktualizacja: 23.07.2010