DaftCafe z kolejnym punktem

Udostępnij artykuł
Sieć kawiarni otworzyła swój ósmy lokal w Warszawie. Od sierpnia serwuje kawę jakości speciality w biurowcu D48 przy ulicy Domaniewskiej 48 w Warszawie, w samym sercu Służewca biznesowego.

Najnowsza kawiarnia DaftCafe mieści się na parterze budynku biurowego D48 z portfolio Penta Real Estate, zlokalizowanego u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu, z wejściem od ulicy Postępu. W lokalu można przede wszystkim napić się kawy jakości speciality. W restrykcyjnej ocenie Q graderów otrzymała ona aż 84 na 100 punktów. Goście DaftCafe znajdą ją w każdej filiżance: od espresso, americano i flat white przez cappuccino i latte aż po idealne na letnie upały frappe i affogato.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

– Z radością dostarczamy wysoką gatunkowo kawę do kolejnego miejsca w największej biznesowej dzielnicy Warszawy. Otworzyliśmy w tym roku już trzy nowe kawiarnie. Ogromnie cieszy nas coraz większa świadomość klientów, związana z ziarnami, sposobem ich palenia i parzenia. Dzięki DaftCafe kawa speciality wychodzi poza niszowe lokale. Jest dostępna w najważniejszych warszawskich centrach biznesowych. To sprawia, że nasi goście, nawet ci najbardziej zapracowani, mogą zacząć każdy dzień od porcji najlepszej kawy w mieście – mówi Michał Ratajczyk, współwłaściciel DaftCafe.

Ponadto w ofercie kawiarni DaftCafe w biurowcu D48 znajdują się ciasta, klasyczne francuskie quiche oraz pyszne kanapki z pieczywa wypiekanego na miejscu. Kawiarnia serwuje także owocowe koktajle, świeżo wyciskane soki oraz szeroki wybór herbat.

– Dzięki dogodnej lokalizacji biurowca D48, nowa kawiarnia DaftCafe będzie doskonałym miejscem spotkań nie tylko dla osób pracujących na Służewcu biznesowym lub goszczących
w okolicy, ale także mieszkańców pobliskich osiedli. Spotkaniom biznesowym i towarzyskim będzie sprzyjać przestronne, zielone wnętrze DaftCafe w D48, a także komfortowe meble, dostosowane do pracy, spotkań we dwoje czy w większej grupie – komentuje Magdalena Sarnowska, Asset Manager, Penta Real Estate.

Nowa kawiarnia DaftCafe przy ulicy Domaniewskiej 48 zaprasza gości od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.08.2018
Aktualizacja: 09.08.2018