DDJ Music rozszerza działalność

Udostępnij artykuł

Na dzień dzisiejszy spółka działa na terenie Górnego Śląska, gdzie z jej usług korzysta już 10 lokali gastronomicznych. W Holandii, skąd wywodzi się koncept, firma ma około 1500 klientów. Ostatnie realizacje spółki miały miejsce w restauracji Dworek Parkowy w Chorzowie, Coffee Magic w Zabrzu, pubie Lomg Man w Katowicach, pizzerii Sicilia w Silesia City Center oraz pubie Wściekły Pies w Katowicach.

DDJ Music zostało założone w 2002 roku przez profesjonalistów pracujących w międzynarodowym sektorze muzycznym. Firma działa również w Angli, Hiszpanii, Irlandii oraz we Włoszech, a filie w kolejnych krajach są już w fazie przygotowań. Na terenie naszego kraju działa spółka przedstawicielska o nazwie A.P Music, kieruje swoje usługi głównie do sektora horeca. Wkrótce będzie można skorzystać z ofery kierowanej do Fitness & SPA oraz handlu detalicznego.

Firma, dostarcza swoim klientom Terminal Muzyczny – DDJ Player. Urządzenie służące do prostego wybierania i odtwarzania, a nawet progrmowania właściwej muzyki. DDJ Player wyposażony jest w pięciotysięczną bazę muzyczną z filtrem gatunku, stylu, dekady oraz tempa. Oferowany przez spółkę abonament upoważnia użytkownika nie tylko do korzystania z opatentowanego oprogramowania DDJ oraz stacjonarnej bazy utworów, ale również do stałego połączenia i pobierania nowości, na bieżąco z głównego serwera firmy DDJ Music. Na podstawie określonych przez użytkownika preferencji muzycznych oraz historii odtwarzania. Terminal odrzuca i dodaje kolejne utwory dopasowując się tym samym do lokalu, w którym został zainstalowany.(www.ddjmusic.com).

Opublikowano: 06.08.2010
Aktualizacja: 06.08.2010