Diament Ustroń: jesienią otwarcie nowego spa

Udostępnij artykuł

Hotel Diament w Ustroniu oddaje do dyspozycji gości około 77 pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu, cztery sale konferencyjne dla 200 i 130 osób, restaurację, bar oraz spa o powierzchni 300 mkw. (kompleksowe programy regeneracyjne i pielęgnacyjne, masaże, zabiegi na twarz i ciało, sauny).

Będzie to kolejna duża inwestycja, która została przeprowadzona w obiektach sieci Diament w 2010 roku. W marcu nastąpiło otwarcie nowej części Park Hotelu Diament w Katowicach. Obiekt powiększył się o 86 pokoi, centrum konferencyjne na ponad 300 osób i strefę wypoczynkową (golf pub, w którym można oglądać mecze bądź korzystać z nowoczesnego symulatora golfa).

Diament Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu powstała w 1991 roku, ale do 2000 r. funkcjonowała pod nazwą Hofpool. Spółka jest właścicielem siedmiu hoteli, które działają pod jedną marką Hotele Diament i są usytuowane w najważniejszych gospodarczo częściach Śląska. Są to trzygwiazdkowe hotele biznesowe oraz jeden trzygwiazdkowy hotel konferencyjno-wypoczynkowy. W skład sieci wchodzą: hotele Diament w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach, Diament Plaza w Gliwicach, Park Hotel Diament w Katowicach, SPA Hotel Diament w Ustroniu oraz otwarty w listopadzie 2008 roku – Diament Wrocław.
 

Opublikowano: 13.07.2010
Aktualizacja: 13.07.2010