Dobry Warun – kawiarnia i sklep odzieżowy marki Zimno otwarte

Udostępnij artykuł

Nowe miejsce na mapie Warszawy jest dedykowane miłośnikom outdooru. To nie tylko kawiarnia i showroom produktów marki odzieżowej Zimno, a przede wszystkim miejsce inspiracji i spotkań ludzi związanych ze światem sportu, zarówno tego górskiego, surferskiego czy narciarsko-snowboardowego. Oficjalne otwarcie lokalu, który znajduje się przy ul. Leszczyńskiej 12 odbyło się w sobotę 26 listopada 2022.

Marka Zimno to niezależny polski producent odzieży outdoorowej. Otworzyła właśnie swój pierwszy sklep stacjonarny na warszawskim Powiślu przy ulicy Leszczyńskiej 12. Ubrania firmy Zimno dedykowane są osobom, które aktywnie spędzają czas wśród natury, a jednocześnie dbają o swój styl. Znajdują się wśród nich m.in. bluzy, spodnie dresowe, czapki, czy t-shirty. Choć marka funkcjonuje na rynku już od 2013 roku, dotychczas ubrania były dostępne wyłącznie w Internecie. Od teraz w nowym salonie marki można je obejrzeć, przymierzyć i kupić, a przy okazji wypić kawę czy zjeść lunch.

Dobry Warun jest bowiem konceptem łączącym w sobie sklep oraz przestrzeń spotkań. Jak może wskazywać nazwa, jego motywem przewodnim są sporty deskowe, m.in surfing czy snowboard, wpisany w rodowód marki. Według twórców lokalu, miejsce to ma umożliwiać wymianę doświadczeń z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i inspirować do aktywności na świeżym powietrzu. Odbywać się tu mają również prelekcje podróżników i wyczynowców, pokazy filmów czy wernisaże.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.11.2022
Aktualizacja: 28.11.2022