Drugi w Polsce Four Points by Sheraton powstanie w Gdańsku

Udostępnij artykuł
Obiekt będzie znajdował się bezpośrednio przy lotnisku im. Lecha Wałęsy. Za realizację czterogwiazdkowego Four Points by Sheraton Gdańsk Airport odpowiada Grupa hotelAG, która podpisała umowę franczyzową i otrzymała już pozwolenie na budowę.

To kolejny projekt grupy HotelAG we współpracy z grupą Marriott. Była ona również odpowiedzialna za wybudowanie i uruchomienie pierwszego w naszym kraju hotelu Four Points by Sheraton. Zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie.

Four Points by Sheraton Gdańsk Airport będzie posiadał 123 pokoje. Restaurację, bar, fitness, zaplecze konferencyjne, a także blisko 140 naziemnych miejsc parkingowych. Grupa jest w trakcie wyboru generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie budowy planowane jest w II kwartale tego roku, a zakończenie prac na koniec 2022. Za projekt odpowiedzialne jest biuro architektoniczne JSK Architekci.

To kolejny przemyślany projekt hotelowy, w który angażuje się grupa hotelAG i z którego jesteśmy niezwykle dumni – mówi Rafał Abramczyk, CEO hotelAG. – Widzimy duży potencjał w rejonie lotniska w Gdańsku. Powstający hotel będzie odpowiedzią na dynamicznie rozwijające się zaplecze biurowe i biznesowe w tamtym rejonie oraz ciągle rozwijający się turystyczny ruch pasażerski generowany przez lotnisko. Bezpośrednia lokalizacja przy lotnisku oraz dogodny dojazd do centrum miasta pobliską koleją lub obwodnicą miasta stwarza dodatkowe szanse dla budowanego przez nas hotelu. Cieszymy się także na kolejny wspólny projekt z naszym partnerem globalnym Marriott International. Wierzymy, że dzięki tej obopólnej współpracy ponownie osiągniemy sukces – dodaje Rafał Abramczyk.

HotelAG, odpowiedzialny za budowę i uruchomienie nowego hotelu, to zespół doświadczonych profesjonalistów. Specjalizujących się w kompleksowej realizacji projektów inwestycyjnych z zakresu hotelarstwa. W tym za koncepcję i analizę finansową, budowę i pre-opening, zarządzanie a także sprzedaż działających obiektów.

Grupa hotelAG jest certyfikowanym operatorem hotelowym marek franczyzowych grupy Marriott International.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.03.2021
Aktualizacja: 08.03.2021