Dworek nad Pilicą inwestuje w odnowę biologiczną

Udostępnij artykuł

W strefie odnowy biologicznej goście będą mogli skorzystać m.in.: z leczenia schorzeń kręgosłupa, diagnozy wad postawy, masaży i terapii indywidualnej. Nad całością pieczę sprawować będzie profesjonalna kadra lekarska. Inwestycja realizowana jest we współpracy z firmą Linmed Rehabilitacja, która prowadzi działalność w Warszawie. Współpracuje ona stale z Dworkiem nad Pilicą – jest on bazą noclegową dla organizowanych przez Linmed turnusów rehabilitacyjnych. Nowa inwestycja jest więc przeprowadzona, by wzbogacić także ofertę tych wyjazdów.

Obecnie w skład strefy rekreacyjno-wypoczynkowej Dworku nad Pilicą wchodzą między innymi: sauna sucha, hydromasaże, masaże klasyczne i gorącymi kamieniami oraz sprzęt do nordic walking i możliwość organizacji spływów kajakowych.

Dworek nad Pilicą jest otwartym przed kilkunastoma miesiącami obiektem położonym bezpośrednio nad brzegiem rzeki, w Nowym Mieście nad Pilicą, 75 km na południe od Warszawy. W skład obiektu wchodzą dwa budynki, w których znajdują się między innymi: 20 pokoi (wyposażone w łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację, internet), kameralna restauracja z kominkiem, bar, salonik klubowy, sala konferencyjna, chata grillowa oraz piwniczka win. 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 02.07.2010
Aktualizacja: 02.07.2010