Fabryka Pizzy: szansa na trzy nowe lokale

Udostępnij artykuł

– Jeszcze nie podpisaliśmy umów z nowymi partnerami i do tego czasu nie chce zdradzać szczegółów – dodaje nasza rozmówczyni. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z pizzerii miałaby powstać w Krakowie, a dwie pozostałe – w innych miastach Polski.

Fabryka Pizzy stosunkowo niedawno uruchomiła program franczyzowy. Całość inwestycji w restaurację działającą pod szyldem sieci może się zamknąć w kwocie 200 tys. zł. Jednorazowa opłata licencyjna wynosi 10 tys. zł, a opłata franczyzowa stała (nie powiązana z obrotami) – 2 tys. zł miesięcznie.

Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. W ofercie lokali oprócz firmowej pizzy, znajduje się szeroka gama opartych na włoskich przepisach makaronów, przystawek oraz deserów. Zainteresowanym franczyzobiorcom firma SUUS G.D. Kłos Sp.J. oferuje m.in.: pełną pomoc zarówno podczas otwierania lokalu, jak i podczas trwania umowy, wsparcie kadry managerskiej, wdrożenie systemu zarządzania sprzedażą i kontrolą kosztów (receptury, kontrola kosztów, baza sprawdzonych dostawców), standaryzację obsługi klienta oraz stałą opłatę niepowiązaną z obrotami. Biuro firmy mieści się w Krakowie przy ul. Żółkiewskiego. Wszystkie trzy lokale sieci działają właśnie w tym mieście.
 

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010