Fabryka Pizzy w kolejnej lokalizacji

Udostępnij artykuł
Na gastronomicznej mapie Nowego Sącza pojawiła się restauracja serwująca dania kuchni włoskiej, która należy do spółki Sfinks Polska. Punkt położony jest w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 13 i prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Fabryka Pizzy powstała jako nowa odsłona miejsca, w którym wcześniej działały pizzeria i kawiarnia. Restauracja składa się z dwóch sal, zajmując łącznie powierzchnię 160 mkw. W środku dla gości przygotowano stoliki, przy których zasiądzie około 60 osób. Dodatkowo przy lokalu działać będą dwa ogródki – jeden wewnątrz na patio, a drugi na zewnątrz od strony rynku. Restauracja urządzona została w charakterystycznym dla całej sieci stylu. Lokal działa w godzinach 11.00-23.00. Wkrótce ruszy też usługa dowozu do klienta.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nowa restauracja mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Nowym Sączu, w samym centrum starego miasta i jest to już drugi lokal prowadzony przez tego samego restauratora w ramach sieci Sfinks. Tuż obok działa bowiem Piwiarnia Warki – miejsce spotkań w gronie znajomych, także tych zainteresowanych sportem, bo w pubie można oglądać transmisje rozgrywek z różnych dyscyplin. Liczymy, że nowa Fabryka Pizzy serwująca tak lubiane w Polsce włoskie specjały również przypadnie do gustu mieszkańcom Nowego Sącza, w tym studentom z pobliskiej uczelni, którzy z chęcią będą nas odwiedzać – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieci Fabryka Pizzy i  Piwiarnia Warki.

Fabryka Pizzy specjalizuje się w najpopularniejszej wśród Polaków kuchni zagranicznej, tj. kuchni włoskiej. W menu oprócz  pizzy w różnych wariantach znajdują się gnocchi, risotto, a także makarony. Nie brakuje też propozycji w wersji light i wegetariańskiej. Charakterystycznym daniem Fabryki Pizzy są bombery, czyli gorące buły pizzowe z różnymi dodatkami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.03.2020
Aktualizacja: 06.03.2020