FastDeal.pl: ponad 50-proc. zniżki w restauracjach

Udostępnij artykuł

FastDeal.pl proponuje prosty mechanizm polegający na umieszczeniu promocyjnej oferty partnera (czyli np. restauracji). Jej ograniczenie do wybranej lokalizacji w określonym czasie zachęca do skorzystania z oferty. Na platformie można zakupić voucher na usługę, który jest przyjmowany jako środek płatniczy przez danego partnera. Na podobnych portalach zagranicznych jedna oferta umieszczona na czas 24h potrafi zdobyć nawet 2000 nowych klientów.

FastDeal.pl reprezentuje dynamicznie rozwijający się rynek Live-Shoppings i ma na celu zgromadzenie jak największej liczby konsumentów, którzy każdego dnia mogą zakupić kilka usług partnerów reprezentujących różne kategorie: gastronomia, rozrywka, uroda, edukacja, motoryzacja, sport i wiele innych. Każdy odwiedzający ma możliwość pozostawienia swojego maila na platformie i być zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami w danym mieście.

Portal jest obecny także na Facebooku – zgromadził wokół siebie już ponad 3 tys. użytkowników. Codziennie na tablicy pojawiają się informacje o dostępnych ofertach, konkursach i pytania do użytkowników, np. dotyczące jakości usług.

FastDeal.pl z każdym miesiącem poszerza swoją działalność oferując dobre okazje w coraz większej ilości miast. Obecnie mieszkańcy już czterech największych miast Polski – Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia, mogą cieszyć się usługami za pół ceny. Docelowo, platforma FastDeal.pl ma objąć zasięgiem ponad 40 dużych miast, oferując nie tylko zniżki kupującym, ale również nową formę promocji dla firm.

FastDeal to kolejna platforma internetowa oferują wykup usługi. Jak już pisaliśmy, 21 kwietnia w Polsce zadebiutował CityDeal, który należy do firmy Grupon.

Opublikowano: 14.07.2010
Aktualizacja: 14.07.2010