Festiwal Nienażarty w Browarach Warszawskich już ten weekend. Cześć dochodów na rzecz Ukrainy

Udostępnij artykuł

Wiosna dla Browarów to cykl Festiwali, który rozpoczyna NIENAŻARTY weekend z pomocową misją w tle. Będzie pożytecznie, ale i pysznie – nie zabraknie przekazania części dochodów i zbiórek na rzecz Ukrainy. Będą specjalne promocje, nowości, dłuższe godziny pracy i specjalne menu od ukraińskich restauratorów! Odwiedź Browary Warszawskie w NIENAŻARTY weekend 1-3 kwietnia.

Kwiecień rozpocznie Festiwal NIENAŻARTY, w które zaangażowane są takie restauracje jak Bombaj Masala Wola, Le Paradox, Sobremesa Tapas Bar, Baila Show & Dining, Gastronomja, Munja, Nine’s Reaturant & Sports Bar i cały Food Hall Browary. Restauracje wydłużyły swoje godziny pracy i przygotowały ]oferty dostępne tylko w pierwszy weekend kwietnia. NIENAŻARTY weekend, to okazja by wesprzeć ukraińskie restauracje i spróbować bezkonkurencyjnych bestsellerów nawet o 2:00 w nocy! Browar Warszawski przez trzy dni będzie rozpieszczał podniebienia swoich gości barszczem ukraińskim, gołąbkami z jagnięciny oraz Chicken Kyiv. Pizza Lecentano natomiast zaserwuje polentę w stylu ukraińskim oraz słynne ukraińskie ravioli.

Munja Browary Warszawskie & Baila Show & Dining

Munja Browary Warszawskie w pierwszy weekend kwietnia bez żartów zaprasza na mięsa z ognia i dary Adriatyku. Deski pełne dań prosto z munjowego rusztu. Baila Show & Dining oferuje to, w czym jest najlepsza, czyli niezapomniane show wraz z późną kolacją. Wizytę w tych dwóch miejscach goście mogą połączyć ze zbiórką pomagam.pl/BAILAMUNJA na rzecz pomocy Ukrainie.

Bombaj Masala Wola

Ten najnowszy lokal w Browarach Warszawskich wesprze uchodźców dochodem z deseru mango lassi. W ramach weekendowego happy hours przygotował specjalną ofertę street food platter oraz wieczór mehendi – malowania henną.

Le Paradox

W Le Paradox NIENAŻARTY weekend oznacza karafkę chardonnay dodawaną do każdego zamówienia. Dochód z tego weekendu powędruje na konto zbiórki, którą wybiorą goście Le Paradox na ich facebookowym profilu.

NINE’s Restaurant & Sports Bar Sports Bar

Jak na świątynię sportu przystało – NINE’s również bierze udział w tej grze. Dlatego szef kuchni postanowił zmierzyć się z klasyką i przygotował sportową wersję barszczu ukraińskiego. Ta pozycja w karcie, będzie dostępna tylko w pierwszy weekend kwietnia na cześć Ukrainy. D

Food Hall Browary

Food Hall Browary codziennie mierzy się z pytaniami – „dlaczego jesteście tak krótko otwarci?” No to wychodzą naprzeciw i są otwarci aż do 2:00! Dodatkowo do każdego zakupionego dania w tych godzinach, darmowy koktajl będzie do odbioru w Barze Centralnym. Część dochodu z tego weekendu trafia na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Sobremesa Tapas Bar

W tych dniach na gości będą czekały liczne happy hours – w tym prosecco, dzbanek piwa i pakiet przekąsek dla dwóch osób będą w promocyjnej cenie. Odbędzie się także Tapas Festiwal oraz Fiesta con Familia!

Tylko 1-3 kwietnia godziny otwarcia w browarowych restauracjach zostaną wydłużone. Większość restauracji będzie czynna do 2:00 bądź do ostatniego gościa.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Raport Dostawców Horeca 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.03.2022
Aktualizacja: 30.03.2022