FM Bank: kredyty na zakup urządzeń Zeptera

Udostępnij artykuł

Najmniejsze firmy, kupując produkty marki Zepter, w tym m.in. naczynia pozwalające na gotowanie bez wody i tłuszczu, a także systemy do oczyszczania powietrza i uzdatniania wody, otrzymają w FM Banku obniżone oprocentowanie kredytów. Specjalnie dla nich wprowadzono także uproszczony proces weryfikacji kredytowej. Priorytetowe traktowanie wniosków kredytowych klientów firmy Zepter pozwala na uruchomienie kredytu w ciągu maksymalnie trzech dni.

– Nasza współpraca z firmą Zepter International Poland wpisuje się w strategię FM Banku, której głównym założeniem jest zapewnienie łatwego dostępu do finansowania najmniejszym firmom. W tym roku postawiliśmy sobie za cel dynamiczną budowę wyróżniających się produktów, sieci sprzedaży i kanałów dystrybucji, a także skuteczne dotarcie do najmniejszych przedsiębiorców. Rozpoczęta współpraca z firmą Zepter jest jednym z elementów tej strategii – powiedziała Magdalena Dulczewska, wiceprezes zarządu FM Banku.

Zepter International Poland produkuje, sprzedaje i dystrybuuje ekskluzywne towary najwyższej jakości w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach, w tym również i w Polsce, za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.

FM Bank rozpoczął działalność operacyjną 1 marca br. Swoją ofertę kredytową kieruje wyłącznie do najmniejszych przedsiębiorstw (osiągających obroty do 10 mln zł), także tych z branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Opublikowano: 06.07.2010
Aktualizacja: 06.07.2010