FM Bank: kredyty na zakup urządzeń Zeptera

Udostępnij artykuł

Najmniejsze firmy, kupując produkty marki Zepter, w tym m.in. naczynia pozwalające na gotowanie bez wody i tłuszczu, a także systemy do oczyszczania powietrza i uzdatniania wody, otrzymają w FM Banku obniżone oprocentowanie kredytów. Specjalnie dla nich wprowadzono także uproszczony proces weryfikacji kredytowej. Priorytetowe traktowanie wniosków kredytowych klientów firmy Zepter pozwala na uruchomienie kredytu w ciągu maksymalnie trzech dni.

– Nasza współpraca z firmą Zepter International Poland wpisuje się w strategię FM Banku, której głównym założeniem jest zapewnienie łatwego dostępu do finansowania najmniejszym firmom. W tym roku postawiliśmy sobie za cel dynamiczną budowę wyróżniających się produktów, sieci sprzedaży i kanałów dystrybucji, a także skuteczne dotarcie do najmniejszych przedsiębiorców. Rozpoczęta współpraca z firmą Zepter jest jednym z elementów tej strategii – powiedziała Magdalena Dulczewska, wiceprezes zarządu FM Banku.

Zepter International Poland produkuje, sprzedaje i dystrybuuje ekskluzywne towary najwyższej jakości w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach, w tym również i w Polsce, za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.

FM Bank rozpoczął działalność operacyjną 1 marca br. Swoją ofertę kredytową kieruje wyłącznie do najmniejszych przedsiębiorstw (osiągających obroty do 10 mln zł), także tych z branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 06.07.2010
Aktualizacja: 06.07.2010