Ghost Burger – nowy koncept zespołu Mr. Pancake i Pizza Boyz

Udostępnij artykuł
W czasie pandemii, kiedy restauracje nie mogą przyjmować swoich gości stacjonarnie, coraz większą popularnością cieszą się wirtualne lokale. Dlatego portfolio poszerzono o nowy projekt, skupiony wyłącznie na delivery.

Branża gastronomiczna jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały podczas pandemii. Nawet takie brandy, jak nasz odczuwają jej skutki. Dość szybko zauważyliśmy, że kluczem do sukcesu jest większa dostępność opcji delivery. Dlatego, aby temu sprostać, pracujemy z największymi na rynku partnerami. Po niemal pół roku zdecydowaliśmy się zrobić kolejny krok w rozszerzeniu swojej działalności. Uruchamiamy kolejny brand – burgerownię Ghost Burger. Burgery to drugi po pizzy najpopularniejszy rodzaj jedzenia w dostawach. Mamy spore doświadczenie w tym segmencie. To też pierwszy krok w rozwoju naszej własnej działalności delivery. Niebawem otworzymy lokal stricte typu ghost kitchen. Pozwoli nam poszerzyć promień dostaw o kolejne dzielnice Warszawy. Z marką Ghost Burger startujemy pilotażowo w Warszawie, z planem wprowadzenia do całej sieci franczyzowejmówi Piotr Śliwa, współwłaściciel restauracji Mr. Pancake i Pizza Boyz.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png
O Ghost Burger

Burgery właściwie od zawsze były dostępne w sieci restauracji Mr. Pancake i Pizza Boyz. Ghost Burger to ich dopracowana wersja. Zgodnie z ideą food experience, zadbano o składniki m.in. bułki maślane wypiekane samodzielnie według receptury Monka, Moniki Dąbrowskiej zwyciężczyni Hell’s Kitchen czy mięso dostarczane przez Jatka Butchery, lokalnego, kraftowego rzeźnika. Burgery przygotowane zostały metodą smash burger, dzięki czemu będą komfortowe w jedzeniu w każdych okolicznościach. W menu dostępnych będzie sześć burgerów od klasycznych, poprzez pikantne i niestandardowe wariacje. W tym przypadku także nie pominięto unikalnej identyfikacji, dlatego premierowo w Ghost Burger zagoszczą nowe, bardzo kolorowe sosy o oryginalnych smakach. Wszystkie burgery będą dostępne w wariancie mięsnym lub wegetariańskim, w zestawach z trzema rodzajami frytek. Zamówienia można składać bezpośrednio w lokalu w Warszawie lub za pośrednictwem popularnych platform delivery. Menu Ghost Burger można sprawdzić tutaj.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.03.2021
Aktualizacja: 11.03.2021