Globalna obniżka cen w hotelach sieci Ibis

Udostępnij artykuł

W krajach znajdujących się poza strefą euro cena 10 lub 15 euro będzie przeliczana na lokalne waluty. I tak, dzięki promocji nocleg w warszawskim Ibis Centrum kosztuje 40 zł, a w pozostałych hotelach sieci w Polsce – 37,38 zł.

Promocyjne ceny obowiązują w wielu hotelach w Europie i na świecie – w prestiżowych lokalizacjach (m.in. w Cannes, Nicei, Mediolanie, Paryż, Pradze, Wiedniu, Berlinie, marokańskiej Casablance i Marakeszu, Barcelonie, Madrycie oraz Dubaju). Wcześniejsza rezerwacja pokoju jest możliwa wyłącznie na stronach www.accorhotels.com lub www.ibishotel.com. W Polsce kampania promocyjna realizowana będzie głównie w internecie.

Ibis w Polsce to 10 dwugwiazdkowych hoteli ulokowanych w: Warszawie (trzy obiekty), Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Częstochowie, Kielcach i Łodzi. W planach jest budowa kolejnych, m.in. w Płocku, Toruniu i Krakowie. Utworzona w 1974 roku sieć hoteli Ibis jest piątą pod względem wielkości siecią hoteli ekonomicznych na świecie, z 769 hotelami w 38 krajach. Należy do spółki Accor. W Polsce jej operatorem jest Grupa Hotelowa Orbis, która prowadzi także obiekty innych marek francuskiej firmy – Sofitel, Mercure, Novotel, Etap. Accor posiada 50,01 proc. udziałów w polskiej spółce.

 

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010