Gorąco Polecam z nowymi lokalami w Warszawie i Krakowie

Udostępnij artykuł

Sieć właśnie otworzyła kolejne punkty Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. Tym razem w Warszawie (ul. Kondratowicza 37) i w Krakowie (ul. Walerego Sławka 13) – w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych.

Gorąco Polecam Smaki z Piekarni
Gorąco Polecam Smaki z Piekarni

Architektura Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni nawiązuje do tradycyjnych piekarni, które pamiętamy z dzieciństwa. To połączenie białych płytek, ciemnego drewna i industrialnej metaloplastyki. Dodatkowo z transparentnymi kuchniami (szkło w metaloplastyce), dzięki czemu odwiedzający mogą na własne oczy obserwować jak wzrasta i zarumienia się pieczywo. 

Piekarnie posiadają też „Regały smakosza” z produktami komplementarnymi na każdą porę dnia (na śniadanie, lunch czy kolację). Także część kawiarnianą z ławkami, krzesłami i stolikami. Można więc w ich wnętrzach pracować, spotykać się ze znajomymi, spędzać czas z rodziną.

W 2022 roku w sumie powstanie 24-28 lokali Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni co bezpośrednio przełoży się na wzrost biznesu. Strategia rozwoju zakłada, że w perspektywie trzech, czterech lat sieć urośnie do ponad 150 lokali (dziś 50). Także, że osiągnie ponad 120 mln złotych rocznych przychodów. 

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.03.2022
Aktualizacja: 10.03.2022