Grupa Warszawa z akcją „PosiłekDlaSeniora”

Udostępnij artykuł
Ponad 22 proc. ludności Warszawy to osoby wieku 60+. To nasi rodzice, dziadkowie, sąsiedzi i wszyscy Ci, których widujemy codziennie w tramwajach, warzywniakach i piekarniach. To właśnie oni są najbardziej zagrożeni – wirus zabija najczęściej seniorów. Żeby chronić swoje życie i zdrowie większość osób starszych musiała pozostać w swoich domach. Część z nich straciła możliwość pomocy z zewnątrz. Nie mieli czasu ani pieniędzy żeby zrobić zapasy i spokojnie czekać, aż wirus zniknie – wyjaśniają twórcy inicjatywy.

Stworzony program #PosiłekdlaSeniora jest szansą na pomoc nie tylko potrzebującym 60+, ale także pracownikom gastronomii, którzy w obecnej sytuacji zostali bez szansy na pracę. Biorąc w nim udział‚ pomagamy podwójnie.

Akcja „Posiłek dla seniora
> prosimy kliknąć, aby wziąć udział <

Nasza ukochana Warszawa się zmienia i każdy z nas razem z nią. W obliczu takiego wyzwania jak epidemia wirusa SARS CoV-2 czujemy, że nie można być biernym. Trzeba działać! Wpłać, szeruj na wszystkich swoich kanałach i opowiedz znajomym jak mogą pomóc najbardziej potrzebującym! Każdy z nas będzie kiedyś seniorem! – zachęca Grupa Warszawa, do której należy m.in. Syreni Śpiew czy Biała – zjedz i wypij.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.03.2020
Aktualizacja: 23.03.2020