Grupa Żywiec dołącza do akcji Podaruj burgera dla bohatera

Kilka dni temu w sieciach restauracji 7 Street i Meet & Fit ruszyła akcja, która polega na wsparciu posiłkiem medyków pracujących w szpitalach oraz ośrodkach zdrowia. Każdy z nas może przy składaniu swojego zamówienia lub w osobnym zamówieniu zakupić burgera.

Będą one dostarczone do najbliższej placówki medycznej w obrębie lokalu, w którym klient złożył zamówienie. Do wyboru są  dwa burgery – Dr Burger i Dr Vege Burger, które nakarmią personel medyczny ryzykujący swoim życiem dla nas. Wystarczy wejść na stronę meetandfit.pl lub 7street.pl i dodać do zamówienia wybranego Dr Burgera aby przyczynić się do akcji.

W związku z fantastyczną akcją którą organizują sieci 7 Street i Meet & Fit, jako Grupa Żywiec postanowiliśmy dołączyć do akcji i zostać jej partnerem. Do każdego burgera pomocowego, Grupa Żywiec dołoży Heinkena 0 proc. 0,5l, który idealnie łączy się z burgerem. Piwa są absolutnie bezalkoholowe, jest ono też świetnym izotonikiem oraz mamy nadzieje, da poczucie chwilowego relaksu dla naszych dzielnych i zapracowanych medyków – dodaje Radosław Senger Grupa Żywiec

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.