Holiday Inn Józefów: promocja na trzecie urodziny

Udostępnij artykuł

Wśród wielu rozrywek na pikniku można było pojeździć na segway’ach, quadach, postrzelać z łuku, odbyć relaksujący masaż karku czy zagrać w mini kasynie. Ponadto goście, którzy po raz pierwszy odwiedzili hotel, mogli zwiedzić cały obiekt pod opieką specjalistów działu sprzedaży.

– Zaraz po części oficjalnej, podsumowującej naszą trzyletnią działalność, odbyła się wielka loteria, po której najwięksi szczęściarze wyjechali z kosmetykami ufundowanymi przez firmę Thalgo Ella Baché SPA – wręczanymi przez managera marki, Marcina Struskiego, voucherami na lekcje gry w golfa na naszym polu golfowym Golf Club Józefów oraz voucherem na weekendowy pobyt w naszym hotelu – powiedział Artur Trukawiński, dyrektor hotelu.

Aby zachęcić innych gości do dołączenia się w obchodach, hotel zorganizował specjalny konkurs na portalu Facebook. Przez całe dwa tygodnie można było zdobyć nagrodę, wykazując się wiedzą na temat kompleksu.

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów należy do sieci InterContinental Hotels Group. Właścicielem hotelu jest spółka Aquila Park zaś zarządzanie obiektem powierzono spółce Aquila Hotele. W ofercie Holiday Inn Warszawa Józefów znajduje się 148 pokoi, 11 nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracja, kawiarnia, dwa bary, basen, fitness oraz spa firmowane przez Thalgo Ella Baché. Na terenie hotelu mieści się także pole golfowe i centrum rekreacyjne oferujące szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 21.07.2010
Aktualizacja: 21.07.2010