Holiday Inn Józefów: promocja na trzecie urodziny

Udostępnij artykuł

Wśród wielu rozrywek na pikniku można było pojeździć na segway’ach, quadach, postrzelać z łuku, odbyć relaksujący masaż karku czy zagrać w mini kasynie. Ponadto goście, którzy po raz pierwszy odwiedzili hotel, mogli zwiedzić cały obiekt pod opieką specjalistów działu sprzedaży.

– Zaraz po części oficjalnej, podsumowującej naszą trzyletnią działalność, odbyła się wielka loteria, po której najwięksi szczęściarze wyjechali z kosmetykami ufundowanymi przez firmę Thalgo Ella Baché SPA – wręczanymi przez managera marki, Marcina Struskiego, voucherami na lekcje gry w golfa na naszym polu golfowym Golf Club Józefów oraz voucherem na weekendowy pobyt w naszym hotelu – powiedział Artur Trukawiński, dyrektor hotelu.

Aby zachęcić innych gości do dołączenia się w obchodach, hotel zorganizował specjalny konkurs na portalu Facebook. Przez całe dwa tygodnie można było zdobyć nagrodę, wykazując się wiedzą na temat kompleksu.

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów należy do sieci InterContinental Hotels Group. Właścicielem hotelu jest spółka Aquila Park zaś zarządzanie obiektem powierzono spółce Aquila Hotele. W ofercie Holiday Inn Warszawa Józefów znajduje się 148 pokoi, 11 nowoczesnych sal konferencyjnych, restauracja, kawiarnia, dwa bary, basen, fitness oraz spa firmowane przez Thalgo Ella Baché. Na terenie hotelu mieści się także pole golfowe i centrum rekreacyjne oferujące szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Opublikowano: 21.07.2010
Aktualizacja: 21.07.2010