Hotel Eco Active Resort Pieniny dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

Jednym z największych atutów czterogwiazdkowego Hotelu Eco Active Resort Pieniny jest niewątpliwie jego lokalizacja. Hotel położony jest nad Zalewem Czorsztyńskim, a z jego pięćdziesięciu komfortowych, klimatyzowanych pokoi o najwyższym standardzie, rozpościera się panorama Tatr.

Eco Active Resort Pieniny
Eco Active Resort Pieniny

O Hotel Eco Active Resort Pieniny

Hotel w ostatnim czasie przeszedł szereg zmian. Począwszy od rebrandingu aż do zmiany oferty dla gości, stawiając przede wszystkim na możliwość aktywnego/zdrowego wypoczynku w resorcie pełnym atrakcji. Na szczególną uwagę zasługuje koncepcja działalności hotelu oparta na filozofii ajurwedyjskiej. Goście w SPA mogą skorzystać z szeregu zabiegów wykonywanych przez licencjonowanych pracowników specjalnie sprowadzonych z Indii. Uzupełnieniem nowych propozycji jest menu przygotowane z importowanych z Indii produktów przez indyjskich kucharzy. Warto dodać, że w kuchni wykorzystywane są również surowce dostarczane przez certyfikowanych polskich dostawców z lokalnych farm ekologicznych. Natomiast wiele rozwiązań technologicznych w hotelu wybieranych jest ze względu ekologiczne podejście do prowadzenia biznesu. Ze względu m.in. na całoroczne walory turystyczne regionu, w hotelu szczególnie dobrze będą się czuły rodziny z dziećmi. Dla nich przygotowane zostały zewnętrzne i wewnętrzne miejsca zabaw, liczne animacje oraz park linowy.

Nowy Członek w PHN

Cieszymy się, że do naszej Grupy dołączył Hotel Eco Active Resort Pieniny. Tym samym oferta skierowana dla naszych Gości poszerzyła się o kolejną lokalizację na mapie Polskich Hoteli Niezależnych, gdzie będzie można skorzystać chociażby z benefitów programu lojalnościowego Prestige Club. Naszym celem jest promocja polskich, rodzimych hoteli, które mają do zaoferowania polską gościnność, z tą w Eco Active ma się do czynienia za każdym razem, kiedy wraca się w gościnne Pieniny – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

Dołączenie do Polskich Hoteli Niezależnych, to dla nas odpowiedzialny wkład w budowanie
i umacnianie wspólnej marki Grupy, ale również szansa na znacznie większą skalę rozpoznawalności marki własnej hotelu. Zależy nam na codziennej współpracy w gronie hotelarzy, którzy przez szerokorozumiane współdziałanie mierzą wysoko. Ale też nie zapominają o podstawowych wartościach, jak jakość usług czy gościnność w hotelu. W Eco Active mamy własny dorobek hotelarskich doświadczeń, z przyjemnością wniesiemy swój wkład w rozwój Grupy. Służyć będziemy koleżankom i kolegom wsparciem – mówi Andrzej Musiński, dyrektor generalny Eco Active Resort Pieniny. – Mamy również nadzieję, że razem z PHN, Grupą, która w naszym przekonaniu jest bardzo widoczna oraz mocno obiecująca marketingowo i sprzedażowo, osiągniemy więcej, wyróżnimy się na rynku lokalnym, będziemy bardziej rozpoznawalni w Polsce i pozyskamy nowych gości. Już dziś deklarujemy pełne zaangażowanie w realizację wspólnych celów marketingowych – dodaje.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O PHN

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to otwarta na współpracę z rodzimymi hotelami organizacja, która od 25 lat wspiera i integruje hotelarzy w Polsce, w tym min. poprzez program lojalnościowy Prestige Club, sprzedaż Voucherów, stałą promocję, szkolenia, organizację ogólnopolskich wydarzeń branżowych oraz aktywne współdziałanie na rzecz szerokorozumianej branży hotelarskiej.

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.03.2022
Aktualizacja: 01.03.2022