Hotel Millenium: oferta spa dla gości biznesowych

Udostępnij artykuł

W skład pakietu podstawowego wchodzą dwa noclegi ze śniadaniami, obiady i kolacje w restauracji Antyczna, półgodzinny zabieg w spa, wynajem sali konferencyjnej na pół dnia, możliwość korzystania z części ogólnej spa oraz hotelowej strefy wellness. W cenie pakietu uwzględniono także integrację obejmującą wynajem centrum spa na wyłączność, rytuały saunowe oraz możliwość skorzystania z jacuzzi, trzech rodzajów saun, groty solnej, wanny z hydromasażem i pokoju relaksu. Cena pakietu podstawowego wynosi 429 zł.

Specjalnością programu są warsztaty tematyczne w stylu wellness, zarówno relaksujące, hobbystyczne, jak i rozwijające umiejętności miękkie. Zakres tematyczny obejmuje: zarządzanie stresem na bazie technik jogi, seanse w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, warsztaty jogi, zdrową dietę według Ayuwedy, afrodyzjaki, kosmetykę naturalną, techniki relaksacyjne, stres i wypalenie zawodowe, ruch i taniec w świadomym relaksie oraz muzykę dla ciała, umysłu i ducha.

Hotel Millenium Wellness & Spa w Bochni oferuje 200 miejsc noclegowych w pokojach oraz apartamentach. W skład hotel wchodzi centrum konferencyjne i szkoleniowe wyposażone w dziewięć sal konferencyjnych, restauracja Antyczna oraz Euforia Wellness & Spa. 

Opublikowano: 09.07.2010
Aktualizacja: 09.07.2010