Hotel Senator dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

To resortowy obiekt w Dźwirzynie posiadający 256 pokoi. Znajduje się zaledwie 80 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Ponadto Hotel Senator graniczny z rezerwatem przyrody Wydmy zlokalizowanym pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem.

Hotel stanowi przestrzeń do wspólnego spędzania czasu. Rodzinom z dziećmi zapewnia miejsca, w których mogą spędzać czas. Chodzi o aquacenter z tarasem zewnętrznym, 200-metrowa sala zabaw dla dzieci. Także sala Xbox, Bursztynowe SPA, restauracja à la carte . Również hotelowa plaża z pełną infrastrukturą: leżakami, parasolami i beach barem. Do dyspozycji gości biznesowych pozostają sale z dziennym światłem, na konferencję lub spotkania biznesowe, w tym również sala kinowa.

Hotel Senator stanowi jeden z trzech filarów Grupy Hotele Nadmorskie

Wspieramy szczytną ideę Polskich Hoteli Niezależnych. Jesteśmy przekonani, że jakość, indywidualne podejście do potrzeb gości. Także szybkość podejmowania decyzji w trosce o komfort gości to główne, ale nie jedyne atuty przewagi nad sieciami marek globalnych. Polska gościnność, której mieliśmy dowód w marcu tego roku, była odpowiedzią na konflikt u naszego wschodniego sąsiada. Najlepiej pokazała nam, że krajowe marki hotelowe potrafią prowadzić biznes, ale też są odpowiedzialne społecznie. Ta gościnność jest jakby wpisana w nasze DNA. Dzięki czemu Polska w światowym rankingu Organizacji Turystyki od lat jest w pierwszej 20 krajów zaraz za Portugalią. A przed innymi destynacjami, wydawałoby się mającymi lepsze warunki do rozwoju turystyki, jak Chorwacja czy Indie. PHN to szansa do wspólnego rozwoju i szybszego dostosowania produktu hotelowego, odpowiadającego na potrzeby gości mówi Grzegorz Szymański, dyrektor generalny Grupy Hotele Nadmorskie.

Obecnie Pozostałe obiekty to Hotel Unitral w Mienie oraz Hotel Lidia w Darłowie. Łącznie Grupa dysponuje 650 pokojami. Napędzają nas marzenia i potrzeby naszych gości. Powstanie PHN jest idealną odpowiedzią na nasze potrzeby moderowania tematów branżowych przez osoby zainteresowane. Hotel Senator łączy historię z nowoczesnością. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć we wspólnym kreowaniu jeszcze lepszych usług hotelowych dla gości z kraju, a także zagranicy. Cieszymy się, że Hotel Senator jest wśród najlepszych hoteli w Polsce.

Elżbieta Lendo o dołączeniu Hotelu Senator

Rozwój Grupy Polskie Hotele Niezależne jest dla nas kluczową kwestią. Współdziałanie w gronie coraz większej liczby polskich hotelarzy na pewno przyniesie skuteczniejszą realizację naszych celów statutowych. To, że właściciele Hotelu Senator ponownie zdecydowali się na współpracę z nami świadczy, że wspólne projekty, wsparcie w bieżących sprawach, przede wszystkim operacyjnych, aktywność na rzecz polskich hoteli jest doceniana, a wręcz oczekiwana. To jeszcze bardziej mobilizuje do budowania wartości naszej grupy i wszystkich hoteli członkowskich.

To niezwykle istotne, szczególnie w obecnych czasach, w których zmagamy się z wieloma trudnościami i wyzwaniami. Cieszymy się, że dołączył do nas kolejny hotel prowadzony rodzinnie i z dużym zaangażowaniem przez polskich hotelarzy. Ich udział w Grupie będzie na pewno naszą mocną stroną. Co ważne, nasi goście, goście PHN, będą mogli skorzystać z wielu wyjątkowych atrakcji hotelu w tej urokliwej, nadmorskiej lokalizacji mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych. Dziękujemy i mamy nadzieję na twórczą, owocną współpracę. Zapraszamy do współpracy kolejne obiekty, które widzą sens szukania synergii, aktywnego współuczestniczenia na wielu płaszczyznach działania i przede wszystkim bycia razem nie tylko na dobre czasy.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.07.2022
Aktualizacja: 06.07.2022