Hotel The Granary promuje się wśród biznesmenów

Udostępnij artykuł

Celem nagrody jest promocja dobrych pomysłów, postaci i przedsięwzięć w polskiej gospodarce. Tytuły Mistrza Biznesu przyznawane są w jedenastu kategoriach. W gali biorą udział autorytety ze świata ekonomi, członkowie BBC, szefowie wiodących firm działających w Polsce.

The Granary – La Suite Hotel to pięciogwiazdkowy hotel butikowy, który dołączył do grona najbardziej luksusowych hoteli na świecie zrzeszonych w sieci Small Luxury Hotels of the World. Hotel ukierunkowany jest między innymi na klienta biznesowego, w swojej ofercie posiada specjalne udogodnienia skierowane do tej właśnie grupy.

Obiekt został otwarty w listopadzie 2009 roku i jest czwartym pięciogwiazdkowym hotelem we Wrocławiu. The Granary oferuje 47 apartamentów (od 33 do 85 metrów kwadratowych), siłownię z zapleczem wellness (jacuzzi, sauna, gabinety masażu i zabiegów odnowy biologicznej) oraz kameralną restaurację z barem. Wśród udogodnień dla gości znajdują się również m.in.: prywatny szofer, 24-godzinny roomservice, bezpłatny internet szerokopasmowy i Wi-Fi oraz prywatny parking (w cenie 18 euro/dobę). The Granary położony jest na Starym Mieście przy ul. Menniczej w odrestaurowanym średniowiecznym spichlerzu z 1565 roku.

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010