IBB Andersia Hotel stawia na sportowców

Udostępnij artykuł

IBB Andersia Hotel po raz drugi gości tenisistów poznańskiego turnieju. Dyrektor obiektu, Marcin Woźniak, podkreśla wagę Poznań Porsche Open dla życia hotelu. – Tenis jest sportem bardzo elitarnym, co dodaje również rangi naszemu hotelowi. Na sport stawiamy od wielu lat, wspierając różne wydarzenia sportowe a także indywidualnych sportowców – podkreśla.

Poza działaniami sponsorskimi, hotel gości co roku sędziów wydarzeń kajakarskich, w tym najbliższych Mistrzostw Świata w Kajakarstwie, które odbędą się pod koniec sierpnia. Stałymi gośćmi hotelu są również wioślarze, koszykarze czy piłkarze drużyn grających gościnnie na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Z hotelu korzystają również organizatorzy Balu Sportowca i Piłkarza, którzy od kilku lat urządzają przyjęcia karnawałowe na salach bankietowych IBB Andersia Hotel.

Hiszpańska sieć IBB Hotels zarządza obecnie 7 obiektami w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Najnowszym hotelem prowadzonym przez grupę IBB Hotels jest Grand Hotel Roemerbad w uzdrowiskowej miejscowości Badenweiler, na południu Niemiec. Dalsze inwestycje w tym kraju planowane są na lata 2010/2011. IBB Andersia Hotel w Poznaniu jest największym projektem tej sieci w Polsce. Do hoteli zarządzanych przez hiszpańską grupę należy również IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie. 

Opublikowano: 01.07.2010
Aktualizacja: 01.07.2010