IKEA testuje opcję delivery

Marka otworzyła pierwszą w Polsce kuchnię dedykowaną wyłącznie do obsługi zamówień na wynos. Mieści się w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Plaza, przy ul. Postępu 17 A. Nowy najemca zajął 151 mkw., a za obsługę zamówień odpowiada firma Pyszne.pl.

W menu znalazły się potrawy znane z restauracji IKEA, takie jak: filet z łososia, de volaille, sałatka z krewetkami czy słynne klopsiki – w wersji mięsnej i wegańskiej.

Firmy przykładają dzisiaj ogromną wagę do zadowolenia pracowników. Chcąc zachęcić talenty, starają się zapewnić im nie tylko optymalne warunki pracy, ale również otoczenia. Jednym z kluczowych elementów dbania o pracownika jest właśnie możliwość zjedzenia smacznego, zdrowego posiłku w pracy –twierdzi Ewelina Nuszczyńska, Leasing & Flexible Workplaces Manager w Adgar Polska. – Jedzenie oferowane przez IKEA cieszy się ogromną popularnością. Do niedawna jednak, chcąc spróbować szwedzkich specjałów, trzeba było pojechać do jednej z dwóch restauracji przy sklepach IKEA. Teraz to się zmieniło i widujemy licznych pracowników naszych obiektów z torbami lunchowymi IKEA – dodaje.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość wyboru różnych sposobów na robienie zakupów, również, jeżeli chodzi o naszą ofertę gastronomiczną. Dlatego biorąc pod uwagę ich oczekiwania, nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i pomysłami – mówi Oriana Pajewska, jedna z pomysłodawczyń projektu z IKEA Retail w Polsce. – Nowe miejsce pozwala, aby nasze dania i testowana opcja dostawy były jeszcze bardziej dostępne dla wielu ludzi, w tym tych, którzy między innymi mieszkają czy pracują na warszawskim Mokotowie i w jego okolicach – dodaje.

Kuchnia IKEA dedykowana zamówieniom na wynos jest w fazie testów. Po jej zakończeniu i analizie wyników zapadnie decyzja czy rozwiązanie będzie wdrażane na większą skalę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.